Forum wsparcia

Błąd interfejsu API serwera po przejściu na nowy laptop

  • Otrzymywanie następujących błędów przy użyciu najnowszej wersji FTECU: Błąd serwera API podczas próby zalogowania się
  • Brak odpowiedzi (program niekończący się próbuje zarejestrować urządzenie) podczas próby zarejestrowania

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy masz nowy kabel USB, który próbujesz zarejestrować, czy nadal używasz starego? Dzięki, Jason A.

  • Nadal chcę pracować ze starym ... Po prostu nie używałem go przez jakiś czas. Właśnie spróbowałem ponownie ... ten sam komunikat o błędzie. Do twojego portalu mogę zalogować się normalnie, ale nie za pomocą narzędzia FTECU.

  • Btw: próbowałem odinstalować + wyczyścić wpisy rejestru + ponownie zainstalować. Nie pomogło.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy możesz przesłać mi kilka zdjęć kabla, którego próbujesz obecnie użyć? Czy jest już zarejestrowany na Twoim koncie? Dzięki, Jason A.

  • karsten.breitkopf@kfzeonline.dekarsten.breitkopf@kfzeonline.de Posty: 6Verified User
    edytowano December 2020

    Tak - został zarejestrowany i działał w przeszłości.

  • Cześć Jason, jakieś aktualizacje na ten temat? Jakkolwiek będzie wyglądało Twoje oświadczenie, byłoby miło je zdobyć;) Dziękuję Karsten

  • hberessi@comcast.nethberessi@comcast.net Posty: 7Verified User

    Mam ten sam problem po pobraniu SW na nowy komputer. Podczas logowania pojawia się wyskakujące okienko z informacją, że potrzebuję ważnego połączenia internetowego. Klikam OK i próbuję zalogować się ponownie, ale program się zawiesza.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Szkoda, podłącz kabel USB do komputera podczas otwierania oprogramowania i przejdzie bez problemu. Dzięki, Jason A.

  • Cześć Jason, temat nie był przeze mnie kontynuowany od początku roku, ale sprawdziłem teraz ponownie. Nawet jeśli kabel USB jest prawidłowo podłączony i zidentyfikowany w menedżerze urządzeń, otrzymuję odpowiedź „Nieprawidłowy login” (niem. „Ungültige Anmeldeinformationen”). Czy jest coś, co mogę odczytać w menedżerze urządzeń, co pomogłoby ci zidentyfikować problem?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy jesteś w stanie zalogować się do naszej witryny za pomocą tych samych danych logowania, nie ma problemu? Wiem, że jesteś w naszym systemie, aby wejść na forum, ale nie jestem pewien, czy masz to zapisane, aby zawsze się logować. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.