פורום תמיכה

שגיאת API של שרת לאחר המעבר למחשב נייד חדש

• קבלת השגיאות הבאות באמצעות המבנה האחרון של FTECU: שגיאת Api שגיאה בעת ניסיון להתחבר
  • לא מקבל תגובה (תוכנית אינסופית מנסה להקדיש את המכשיר רשום) בעת ניסיון לרשום

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, האם יש לך כבל USB חדש שאתה מנסה לרשום או שאתה עדיין משתמש בכבל הישן שלך? תודה, ג'ייסון א.

• karsten.breitkopf@kfzeonline.dekarsten.breitkopf@kfzeonline.de הודעות: 6Verified User

עדיין רוצה לעבוד עם הישן ... פשוט לא השתמשתי בזה כבר זמן מה. פשוט ניסיתי שוב ... אותה הודעת שגיאה. לפורטל שלך אני יכול להתחבר כרגיל, אך לא באמצעות הכלי FTECU.

• karsten.breitkopf@kfzeonline.dekarsten.breitkopf@kfzeonline.de הודעות: 6Verified User

Btw: ניסיתי להסיר את ההתקנה + לנקות את ערכי הרישום + להתקין מחדש. לא עזר.

היי, אתה יכול לשלוח לי כמה תמונות של הכבל שאתה מנסה להשתמש בו כרגע? האם זה כבר רשום לחשבונך? תודה, ג'ייסון א.

נערך December 2020

כן - זה היה רשום ועבד בעבר.

היי ג'ייסון, יש עדכונים בנושא זה? עם זאת ההצהרה שלך תיראה, זה יהיה נחמד להשיג;) תודה קרסטן

• hberessi@comcast.nethberessi@comcast.net הודעות: 7Verified User

אני נתקלת באותה בעיה לאחר הורדת SW למחשב החדש שלי. אני מקבל קופץ בכניסה שאומר שאני צריך חיבור אינטרנט תקף. אני לוחץ על אישור ומנסה להתחבר שוב tp וזה קופא.

פגע, חבר את כבל ה- USB למחשב בעת פתיחת התוכנה וזה לא יעבור שום בעיה. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, הנושא לא היה במעקב שלי מתחילת השנה, אבל בדקתי עכשיו שוב. אפילו כבל USB מחובר כראוי ומזוהה במנהל ההתקנים, אני מקבל תגובה "לא חוקית להתחברות" (הגרמנית "Ungültige Anmeldeinformationen"). האם יש משהו שאני יכול לקרוא במנהל המכשירים שיעזור לך לזהות את הבעיה?

שלום, האם אתה מסוגל להתחבר לאתר שלנו עם אותם אישורים אין בעיה? אני יודע שאתה נמצא במערכת שלנו כדי להיכנס לפורום כמובן, אבל לא בטוח אם זה נשמר לך תמיד להתחבר. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.