Forum wsparcia

Opcje ECU Kawasaki Ninja 650 2019

mikehbr@yahoo.commikehbr@yahoo.com Posty: 4Verified User

Kawaski Ninja 650 to bardzo popularny motocykl. Byłem BARDZO rozczarowany, jakie opcje były dostępne dla modułu ECU (i liczbą dostępnych numerów modeli ECU). Ninja 400 ma więcej opcji niż 650. Szczególnie interesuje mnie usuwanie kodów błędów z dodawania płytki dystansowej AIS. Interesuje mnie również naprawianie wyłączania przepustnicy / hamowania silnikiem, co jest bardzo denerwujące. Moje pytanie brzmi, czy jest już więcej badań / aktualizacji / wydań dla Ninja 650 (zwłaszcza rok modelowy 2019). W tym momencie poważnie rozważam przejście na Woolich ECU Flash ze względu na opcje dostępne na ich stronie internetowej. Z poważaniem, Mike

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Ninja 650 nigdy nie został włożony w rozwój z powodu braku popytu ze strony naszych klientów. Widzę, że w pliku nie ma opcji, ale jeśli usuniesz AIS z roweru, czy nadal wyrzucasz kod do niego? Pamiętaj, aby flashować plik bez ograniczeń. Hamowanie silnikiem jest nieco trudniejsze, ponieważ motocykl nie jest przepustnicą przewodową. Hamowanie silnikiem jest zawsze regulowane przez to, jak szybko korpusy przepustnicy (TPS) zamykają się w stosunku do Twojego APS. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy w tej chwili będziemy dalej rozwijać ten rower. Mogę jednak tutaj pomóc najlepiej, jak potrafię. Dzięki, Jasonie A.

  • mikehbr@yahoo.commikehbr@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Przepraszam za późną odpowiedź. Tak, nadal pokazuje kod silnika. Wiem, że jest sposób na odłączenie kodu, ale wkopując się w rower wystarczy położyć rezystor na złączu... powiedzmy, że zrobię to, gdy będę musiał wymienić mopsy i filtr. Dużo kopania wymagało tylko światła. Jeśli chodzi o pęknięcie przepustnicy… to był główny powód migania. Wiem, że flashowanie to minimalna aktualizacja. Zawsze tak było. Miał jednak nadzieję, że FTECU będzie silniejsza w tej dziedzinie. Idę z inną firmą lub dodaję zestaw blokady przepustnicy / tempomatu. Po prostu trochę rozczarowany FTECU w tej dziedzinie. Rower zrobię na hamowni w sierpniu tego roku. Może mają dobrą mapę TPS. Nie mam wystarczającego doświadczenia, aby bawić się liczbami (i nie dać się złapać w sytuacji życia/śmierci z kontrolą przepustnicy).

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, tak, metoda rezystorowa jest w tej chwili najlepszym sposobem. Możesz trochę wyregulować hamowanie silnikiem za pomocą wartości STP, ale po prostu nie jest to tak skuteczne, jak byłby rower z przepustnicą. Biorąc to pod uwagę, nadal działa i jestem pewien, że będzie w porządku dla twojej aplikacji. Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.