פורום תמיכה

זמני חיתוך קוויקשיפטר

michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de הודעות: 10Verified User
נערך May 2021 in R1

שלום, מישהו יכול להסביר לי את טבלת ההרג, זמני החיתוך קצרים יותר בסל"ד נמוך ותמיד 90ms בסל"ד גבוה. האם לא להפך? ימאהה rn19 מברך כללי ללא הגבלה

הערות

• michaelerp@hotmail.demichaelerp@hotmail.de הודעות: 10Verified User

תודה על העזרה, תמיכה טובה 👍

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, תודה על הסבלנות, עבודה טובה בהמתנה! 👍️ הערכים שלך כאן אינם באלפיות השנייה, הערך הוא למעשה פרק הזמן של ביצוע קוד מסוים. בסל"ד גבוה יותר הקוד מתבצע מהר יותר ולכן אתה רואה מספר גדול יותר. אם ברצונך להתאים אותו באופן ידני, אתה באמת צריך להתמקד בכל טווח סל"ד בזהירות. תודה, ג'ייסון א.

שלום, ג'ייסון תודה על זמן חיתוך התשובה שלך נראה קצר מאוד. אז מה לעשות אם אני רוצה יותר זמן חיתוך? מדוע איני יכול להעלות תמונות?

היי, אני לא יודע למה אתה לא יכול להעלות תמונות לכאן, אני יכול בסדר גמור. אולי גודל הקובץ שלך גדול מדי אולי? נסה להגדיל את מספרך לזמן קצר יותר. ככל שסל"ד גבוה יותר אתה המספר הגדול יותר שאתה צריך כדי להתאים ערך קטן יותר בסל"ד נמוך יותר. לדוגמא ערך של 40 ב 5000 סל"ד עשוי להיות קרוב למדי בזמן הקיצוץ לערך של 90 ב 14000 סל"ד. תצטרך לשחק עם זה קצת כדי להתקרב לטעמך אני בטוח. תודה, ג'ייסון א.

נערך May 2021

שלום, ג'ייסון אני לא יכול שום דבר להעלות שום קישור ללא תמונה. בקש סטטוס כוזב 403 או 500 ברכות תמונה מיכאל

היי, לא זה מעולם לא היה אלפיות השנייה שגוי בפרסום בפורום הקודם. המידע שמסרתי לך בפוסט זה נכון. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.