פורום תמיכה

2019 MT07 Quickshifter בעיה !!!

oti1167@hotmail.comoti1167@hotmail.com הודעות: 1Verified User

שלום, יש לי MT07 2019 (במסגרת כתוב 11/18) יש לי FTECU פלאש לפני Qs וקניתי את Qs לפני שבוע. לפלאש יש רק מנגינה מחולצת מ- PCV, חיתוך דקל מושבת ומקצב נמוך יותר, כל השאר לא נגע. התקנתי את ה- Qs בצבע אדום כראוי לדחיפה, כיוון מנוף נכון, וכו '. ביומיים הראשונים פועל האופניים הכל מושלם וחלק (ערכי מלאי ב- Qs). פתאום ביום השלישי מריץ את האופניים (מבלי לשנות דבר) זה קופץ כשהוא מגיע לסל"ד מינימלי הוא לא כבה אבל הוא היה קופץ כמו סטול ושאלות Q הפסיקו לעבוד, תוך הפעלת מצערת והאצת האופניים לא ישתנו הילוכים כדי לחתוך תאוצה או להשתמש במצמד להעלאת הילוכים, אך ה- Qs לא עובד והאופניים קופצים. ניסיתי כבר להתחבר ולנתק, רצתי את האופניים עם ה- Qs מנותקים וזה לא הציג שום בעיות, שיניתי את הטבלאות והמפות, שיניתי הכל למלאי, שיניתי את כל המשתנים בסעיף Qs, ממש ניסיתי את כל מה נכתב בפוסט האחר בפורום זה ובפורומים אחרים ושום דבר. הסרתי והתקנתי את מוט ההילוכים והידית כל כך הרבה פעמים וללא תוצאה, זה פשוט הפסיק לעבוד בלי להזיז למעלה. אני באמת מנסה לא לשלוח שום דבר למדינה אחרת, שהשאלות יקרות מספיק כדי להפסיק לעבוד ביום השלישי לשימוש, והיא כל כך מאכזבת ורוצה לדעת איך אוכל לפתור את זה בלי לשלוח אותה בחזרה. מוצא אחרון אם אצטרך להחזיר אותו אני מצפה למחליף אני לא רוצה לבזבז כסף רק כדי לראות "אם זה יעבוד"

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, האם עשית בדיקת המשכיות של החיישן שלך כדי לראות אם המעגל נסגר או לא? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.