Forum wsparcia

Active Tune trymuje 2018 R1M

davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

Cześć ludzie. Kupiłem i zainstalowałem aktywną melodię w ubiegłym roku, ale nie muszę jej jeszcze czytać. Spędził sporo czasu rozmawiając z Kirkiem w systemie biletowym i poinformował mnie, że był to znany problem, który miałeś nadzieję naprawić w ciągu zimy. Miałem nadzieję, że dzięki nowemu serwerowi / oprogramowaniu zostanie posortowane, ale najwyraźniej nie. Używam niestandardowej mapy, którą zrobił dla mnie, gdy zapas nieograniczony złamał mój rower. Jakieś wieści dotyczące tego? Dzięki.

Komentarze

  • gsawyer22@hotmail.comgsawyer22@hotmail.com Posty: 11Verified User

    Czy możesz opracować na mapie nieograniczoną mapę zrywającą rower? Mam ten sam rower i teraz martwię się o korzystanie z tej mapy. Dzięki wielkie.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Ten problem został rozwiązany wtedy, nie powinno być teraz żadnych problemów. Proszę nagrać rejestr swojego ActiveTune. Przejdź do Device> View Data, pojawi się okno datalog. W lewej kolumnie „Charting Channels” wybierz RPM, TPS, Measured AFR, Target AFR, AT_HW_STAT, AT_SW_STAT i AT_SW_LIMHIT. Uruchom rower, a następnie kliknij zielony przycisk „play” w lewym górnym rogu, a następnie uruchom rower na około 30 sekund, lekko go obracając. Następnie naciśnij przycisk zatrzymania, zapisz plik, a następnie wyślij plik do sales@ftecu.com, abyśmy mogli obejrzeć plik danych. Dzięki.

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Naprawiono teraz, ale w zasadzie to się zaczęło, ale gdy tylko otworzysz przepustnicę, wycięła się. Śledzono go do P0601 i P1601 w menedżerze diagnostycznym, który musi zostać odznaczony. Było to na mapie R1 w 2017 r., Ponieważ w tym czasie nie było mapy na 2018 r. Jak wspomniano powyżej, wydaje się, że została naprawiona teraz, ale ja sam się wtedy nie ruszałem!

  • davemusaphia@btinternet.comdavemusaphia@btinternet.com Posty: 38Verified User

    Wysłane. Przepraszam za opóźnienie. Praca......

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.