פורום תמיכה

מיפוי דלק

drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

רק שאלה מהירה. ברצוני להעשיר את מפת הבסיס לדלק ב- R1 2017 שלי. האם אני צריך להוסיף דלק לטבלאות הדלק TPS ו- MAP בו זמנית, או שזה רק אחד מהשניים? TIA

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, TPS לעומת סל"ד יהיה מה שמשנה את תערובת הדלק העיקרית שלך. ה- MAP לעומת הסל"ד משמש בעיקר בכניסות מצערת נמוכה של סל"ד וכוונון זה יכול לסייע גם לתגובת המצערת שלך. תודה, ג'ייסון א.

• drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

שלום ג'ייסון, תודה על תשובתך. אז על שולחן MAP, האם אצטרך להעשיר אותו על פני הלוח, או רק לעמודות הראשונות? כמה רחוק לפתיחת המצערת השולחן קשור? תודה

היי, האם הצד האופני מהבהב את האופניים האלה? אם כן, תוכל לגשת לפונקציית Live Data ותוכל לראות את חיישן MAP שלך כאשר אתה מפעיל את האופניים על dyno. בדרך זו תוכל לקבל מושג טוב לגבי לחץ MAP שלך בנקודות TPS מסוימות ותוכל להתאים את התדלוק שלך בקלות רבה יותר. תודה, ג'ייסון א.

• drz440@live.co.ukdrz440@live.co.uk הודעות: 51Verified User

אני לא לצערי, אני משתמש בערכת ספסל. אני רק מנסה להחליק את מעבר המצערת כשאני משתמש במנגינה פעילה, אך לא יכול לייבא את הקצוות עבור מפת בסיס כשאני משתמש בערכת הספסל. לוקח כמה קילומטרים עד שהמנגינה הפעילה תחל את הכל כראוי מלכתחילה, אז אני מנסה לכוונן את מפת הבסיס שלי.

היי, זו בהחלט לא הדרך האידיאלית ביותר להשתמש ב- Active Tune, אך עדיין עדיף על זה שלא יהיה. אני מציע להוסיף 10% עוד דלק בתחילת טבלת MAP לעומת RPM רק בסביבות 8000 סל"ד ולסביבות 10 על ציר MAP. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.