Forum wsparcia

Nowe narzędzie flash i licencja na ten sam ECU

Więc kupiłem narzędzie ławkowe w 2018 roku w tym samym czasie kupiłem rower i cały wydech Graves niestety po tym mój dom spłonął z flasherem typu 18 w domu, więc kupiłem typ osiem, więc mam teraz dwie licencje, problem jest kiedy kupiłem pełny wydech Graves, chyba dali mi kod dostępu do ich pełnej pamięci flash systemu i chce, żebym kupił licencję, aby zainstalować go ponownie na moim rowerze, który wymieniłem z powrotem na zapas, aby zobaczyć, jak to jest oczywiście. nie zapisałem pliku Nie wiedziałem, że muszę, ale muszę uzyskać dostęp do mojej pełnej lampy wydechowej Graves i mówi mi, że muszę kupić licencję, co już zrobiłem dwa razy i kupiłem pełny układ wydechowy grobu, więc nie mam wątpliwości, że mam lub powinienem mieć dostęp do tego pliku, ale nowe narzędzie typu osiem myśli, że to nowy ECU, ale to nie jest ten sam ECU ten sam ECU z licencją, którą miałem na moim typie 18, więc jakoś ktoś musiał mi dać kod aktywacyjny produktu czy coś, abym mógł uzyskać dostęp do pełnego pliku systemowego grobów Proszę, dziękuję

Komentarze

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Czy muszę skontaktować się z Gravesem w celu uzyskania kodu aktywacyjnego produktu, aby uzyskać pełny flashowanie pliku systemowego

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy Graves wysłał ci e-mailem konkretny plik, czy jest to plik, który otrzymałeś z oprogramowania Tuning Suite? Dzięki, Jason A.

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Tylko ten z twojego oprogramowania i kiedy próbuję go teraz zainstalować, mówi mi, że muszę kupić licencję, ale kiedy próbuję i mówię, włóż nieograniczoną pamięć flash mt10 2018, pozwala mi to zrobić, nie pamiętam, czy mam pozwolenie z grobów, kiedy kupiłem pełny wydech lub nie, lub jak kod, zdałem sobie sprawę, że jeśli to zrobiłem, powinniście mieć dowód na mnie, wiecie, wprowadzając ten kod, ale oczywiście nie ma go tam na moim koncie, ale tak nie mogę dostęp tylko do jednego z programów twoich facetów i to jest ten, do którego chcę uzyskać dostęp. Każda pomoc byłaby doceniona, dziękuję

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User


  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Upewnię się, że następnym razem zapiszę plik, oczywiście, teraz, gdy wiem, że muszę, ale mogę obojętny Powinienem był to zrobić Po prostu wiedziałem, że to ten flash układu wydechowego Graves, który macie w swoim oprogramowaniu, więc pomyślałem, że to pozwoli mi ponownie uzyskać do niego dostęp i nie pozwala mi na to, że każe mi kupić licencję, której nie rozumiem, ale mam nadzieję, że możecie pomóc

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Wygląda na to, że może to być problem z plikami opartymi na numerach części ECU. Czy możesz przesłać mi zdjęcie naklejki Denso na twoim ECU? Czy możesz mi również powiedzieć dokładnie, jaki plik nieograniczony pozwala umieścić w twoim ECU bez problemu? Powiedz mi również, którego konkretnego pliku Gravesa próbujesz użyć. Dzięki, Jason A.

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Sure but first let me give some other details. when i bought my bike which is a 2018 mt10 in early 2018 and also bought your type 18 flasher, at the time i believe you guys didnt even have a US flash file out yet only a 2017 EU file so thats what either i flashed or registered my ecu as in the software,{you would thinjk your software would know what year make and modelm ecu it ios communicating with but i guess not} Anyways fast forward my type 18 burns up in house fire the bike didnt, so i bought a new type 8 flasher but am flashing the EXACT SAME ECU i was flashing back in 2018 on the type 18, so back then i kinda remember that my full graves exhaust system came with a code for their full system flash but i could be wrong. So anyways doesnt the doftware have a 2018 mt10 unrestricted flash that you can flash to the ecu? if so thats the one. So anyways my part number is B67-8591A-50(2018 mt10} which is the same as it was back in early 2018 and despite what it says for my type 18 in the records my bike is not nor has it ever been a 2017 fz10, although i may have registered it as such because you guys didnt quite have the US flash file out yet! I bought for 1800 cash when i bought my bike a FULL GRAVES EXHAUST SYSTEM, not just the cat elim or whatever but the FULL SYSTEM which i kind of recall it come with a product code card for their FULL SYSTEM FLASH FILE but im not 100% positive of that! when you asked if i was talkinjg about the graves file in the software suite, is that not accessable to everyone, or do you need to have purchased a full exhaust from grave AS I DID to recieve the code to unlock that flash file? Is it the usb cable that cost $400 or is it the software and flash files that we pay for? because certainly i can make the usb cable and the bike side harness for less than 30 in parts! in other words are there no files that come withn the purchase of the flasher that are in the software? that if you have a registered usb cable i can access as many times as i want? without saving the file?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, po pierwsze, nie możesz zrobić USB i wiązki za mniej niż $30. W kablu USB łącza danych znajduje się chip, który umożliwia komunikację i jest wyposażony w flashowanie ECU license($100). Dlatego kabel USB do transmisji danych jest tak drogi ($350). Uprząż boczna roweru to tylko przewody, szpilki i złącze, dlatego jest o wiele tańsze. tak nie jest. Oznaczenie „2017 FZ10”, które możesz zobaczyć na licencji ECU, nie ma znaczenia, to tylko ogólna klasyfikacja. Jeśli numer części Twojego ECU to B67-8591A-50, musisz poprosić Gravesa o przesłanie Ci e-mailem tego konkretnego pliku. Nie przechowują tego pliku na naszym serwerze, tylko plik B67-8591A-10. W naszym oprogramowaniu jest mnóstwo plików, możesz uzyskać do nich dostęp nawet bez kupowania czegokolwiek od nas, ponieważ nasze oprogramowanie Tuning Suite można pobrać bezpłatnie dla każdego. Wszystkie pliki, które mamy, znajdują się w sekcji „Menedżer plików” naszego oprogramowania Tuning Suite. Jeśli potrzebujesz konkretnego pliku, tak jak w Twoim przypadku, musisz skontaktować się z Gravesem. Dzięki, Jason A.

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Mój ECU ma ten sam numer części, co kiedy przesłałem pełny plik systemowy Graves z twojego oprogramowania w 2018 roku! Nie wspominając o tym, że po prostu mówi mi, że muszę kupić licencję, aby sflashować ten plik. Mam już 2 licencje, więc jestem zdezorientowany. 2017 fz10 to tylko ogólna klasyfikacja, ale to rower, który ma ECU b67 8591a-10 w porównaniu z 2018 mt10, ECU to b67 859 1A-50, którym zawsze był mój ECU, ale udało mi się flashować pełny system grobów plik z twojego pakietu oprogramowania do tego czasu i podoba mi się ten utwór i chcę go z powrotem Jestem całkowicie niezadowolony ze wszystkich innych opcji, na które pozwala mi flashować rower w tym czasie. Zrobiłem to wtedy. Musiałem móc to zrobić ponownie! Kiedyś miałem na nim flashowanie pełnego systemu grobów Miałem go tam do niedawna i zawsze był to ECU b67 859 1a-50, więc nie wiem, co się dzieje, nigdy nie dostałem żadnego innego pliku niż ten, który jest w twoim oprogramowaniu Graves nigdy nie dał mi żadnego konkretnego pliku

  • motostein21@gmail.commotostein21@gmail.com Posty: 9Verified User

    Poza tym, że chociaż mają różne numery części, ECU jest identyczny, wiązki przewodów są identyczne, rowery są identyczne, możesz ulepszyć 2017 za pomocą szybkiej zmiany biegów, po prostu dodając szybką zmianę biegów i podłączając jeden przewód, który już tam jest uprząż inna niż to, że jest to 100%, identyczna z 2018 i 2019 Nie wiem o 2020, więc powinienem być w stanie sflashować ten plik grobów pełny plik systemowy w twoim pakiecie oprogramowania do mojego ECU nie ma nic innego w tych dwóch rowerach wszyscy mi ufają, rozerwałem je wszystkie na strzępy i rozerwałem wszystkie silniki i mam wiązkę przewodów z 2017 i 2018, więc mogę ci powiedzieć, że nie ma absolutnie żadnej różnicy, mam nawet ECU 2017, ale nie próbuję zadzieraj z tym Po prostu używam mojego ECU 2018, na który kupiłem dwie licencje od 2018.Nigdy nawet nie próbowałem włożyć mojego ECU 2017 do czegokolwiek, ponieważ wiem, że będę musiał kupić kolejną licencję, ponieważ jest to właściwie inna E CU oh, a tak przy okazji, tak, rozumiem, że w kablu USB jest chip, który sprawia, że komunikuje się, nie różni się zbytnio od chipa Arduino i tak, jeśli chodzi o części, możesz kupić to wszystko za mniej niż 30 dolarów, znacznie mniej, w tym chip!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Słuchaj człowieku, nie ma sposobu, żebyś to działał, skoro stworzyłeś własny USB DataLink. Nawet jeśli udało ci się sprawić, by działało, zanim nasze serwery zablokowały cię na całe życie, musiałbyś kupić licencję ECU i już przekroczyłeś budżet. Nie jestem tu, żeby się z tobą kłócić. Jestem tu, żeby ci pomóc, jeśli tego chcesz. ECU z numerami części -10 i -50 są bardzo podobne, ponieważ motocykle są podobne, ale nie wszystkie wewnętrzne kodowanie są na nich takie same. Mogę to potwierdzić, ponieważ to ja je definiuję. W przeciwieństwie do Suzuki, Yamaha jest dobra, jeśli chodzi o nie wytwarzanie miliona części ECU, jeśli w rzeczywistości nie mają żadnych zmian wewnętrznych. Za każdym razem, gdy zmienia się kodowanie, muszą oczywiście wykonać nowy numer części ECU. Twój numer części ECU to -50 i mówisz, że sflashowałeś go z dostępnym plikiem Gravesa. Jedynym dostępnym plikiem Gravesa jest plik -10, więc to musi być to, czym go sflashowałeś. Różnice w dwóch numerach części nie są wcale duże, więc możesz być w porządku, uruchamiając plik -10 w swoim -50 ECU. Na szczęście dla Ciebie pliki -10 i -50 mają podobny identyfikator w naszym systemie, który pozwoli Ci flashować jeden z nich do ECU bez problemów z rozpoznawaniem licencji. Jeśli pojawiają się problemy z rozpoznawaniem licencji, najprawdopodobniej dotyczy to Twojego sprzętu, połączenia internetowego i / lub komputera. Jeśli kupiłeś wydech Graves i możesz dostarczyć im paragon, zrobią ci plik dla twojego -50 ECU i wyślą ci go e-mailem. Oczywiście musisz się z nimi skontaktować w sprawie tego rodzaju usługi. Widzę, że dzisiaj ponownie sflashowałeś ECU. Czy po twojej stronie wszystko w porządku? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.