Forum wsparcia

Zmiana kół zębatych uruchamia TCS na wszystkich biegach

greener.jay@gmail.comgreener.jay@gmail.com Posty: 15Verified User

Witam, niedawno zmieniłem zębatki w moim motocyklu wyścigowym Yamaha R1 2013. W interfejsie FT zaktualizowałem informacje o zębatkach, aby odzwierciedlały liczbę zębów w nowych zębatkach. Jednak kiedy jestem na torze, mój TCS włącza cały czas na wszystkich biegach (na prostej z prędkością 260 km / h, więc wiem, że tylna opona nie kręci się). Próbowałem jeździć z otwartą aplikacją GPS na moim telefonie, aby porównać odczyt prędkościomierza z GPS i są bardzo blisko. Jakieś sugestie, jak zaktualizować ECU odpowiednimi informacjami, aby TCS nie włączał się bez powodu? Dzięki, Jason

Komentarze

  • greener.jay@gmail.comgreener.jay@gmail.com Posty: 15Verified User

    111 wyświetleń, więc nie tylko ja mam ten problem ...

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, To nie jest częsty problem z tym rowerem, ponieważ nigdy wcześniej o nim nie słyszeliśmy ani nie zdarzyło się to na rowerach testowych 12-14 R1, które mieliśmy tutaj. Zmiana przełożenia w prędkościomierzu służy tylko do dokładnych odczytów prędkości, które wydają się uzyskiwać. Możesz spróbować wrzucić rower z powrotem do stanu magazynowego lub włożyć przełożenie z powrotem do stanu, aby sprawdzić, czy problem zniknie, ale nie mam dobrego kierunku, aby dać ci wskazówki w tej sprawie. Rower nie ma już możliwości regulacji TC z magazynu w pliku ECU. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.