Forum wsparcia

Jeden ECU wziął obie licencje Active Tune

Cześć, kupiłem dwie aktywne licencje na melodie, które miały być używane na dwóch różnych motocyklach. Teraz, gdy sprawdzam po pracy tylko na jednym z motocykli (jak można odczytać z dzienników), obie aktywne licencje są podłączone do tego samego ECU. Proszę zobaczyć zdjęcie.

Czy ktoś może mi pomóc zresetować licencje, aby móc korzystać z tego na innym rowerze, który muszę dostroić? Z góry dzięki Goran

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, naprawiłem ten problem, teraz będziesz mieć otwarty kod Active Tune. Dzięki, Jason A.

  • gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć Jason, wielkie dzięki! Z poważaniem

  • gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć Jason, To się znowu stało. Wygląda na to, że jeśli użyję oprogramowania autotune, to automatycznie przypisze licencję do tego ECU, niezależnie od tego, czy ten ECU ma licencję, czy nie. Czy możesz mi pomóc w ponownym rozwiązaniu problemu? Z góry dziękuję

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, wygląda na to, że coś się z nim dzieje, gdzie za każdym razem, gdy flashujesz swój obecny ECU, zabierze ze sobą również inny kod Active Tune. Mogę to naprawić ponownie, ale stanie się to ponownie, gdy ponownie zaktualizujesz aktualny ECU. Czy masz inny ECU, który planowałeś flashować za pomocą Active Tune, lub jak / dlaczego w pierwszej kolejności dostałeś dwa kody? Dzięki, Jason A.

  • gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User

    Cześć, przepraszam za spóźnioną powtórkę! Często mam zapasowy, bo kiedy jestem na torze i ktoś potrzebuje czegoś naprawionego, mam wszystko, czego potrzebuję do pracy. Jeśli muszę go kupić, często zajmuje to jeden dzień (przypuszczam, że ma to związek z różnicą czasu UE / USA) lub jeśli jest to weekend, to muszę czekać do poniedziałku. Moi klienci nie mają czasu na czekanie. Kupując i mając gotową licencję, nie muszę mieć tego problemu. Jutro skorzystam z licencji na kliencie, więc jeśli mógłbyś ją zresetować, byłbym wdzięczny. Nie pobiorę do żadnego ECU oprócz tego, który robię jutro, to powinno działać. Ale moim zdaniem należy to rozwiązać, to duży problem. Pozdrawiam Goran

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Goran, zresetowałem go, żebyś użył go jutro! Problem został rozwiązany po prostu czekając na wypchnięcie aktualizacji w celu wydania poprawki. Dzięki, Jason A.

  • gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com Posty: 11Verified User

    Dziękuję Jason!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.