פורום תמיכה

ECU אחד לקח את שני רישיונות הכוונון הפעילים

gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com הודעות: 11Verified User

הי, רכשתי שני רישיונות מנגינה פעילים, אלה היו אמורים לשמש בשני אופניים שונים. עכשיו כשאני בודק אחרי שעובד רק על אחד מהאופניים (כפי שניתן לקרוא ביומנים), שני רישיונות הכוונון הפעילים מחוברים לאותו ECU. אנא ראו תמונה.

האם מישהו יכול לעזור לי לאפס את הרישיונות כך שאוכל להשתמש בזה באופניים האחרים שאני צריך לכוון? תודה מראש גורן

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, תיקנתי את הבעיה בשבילך, עכשיו יהיה לך קוד פעיל של מנגינה פתוח. תודה, ג'ייסון א.

• gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com הודעות: 11Verified User

הי ג'ייסון, תודה רבה! כל טוב

הי ג'ייסון, זה קרה שוב. נראה שאם אני משתמש במערכת ההפעלה אוטומטית SW זה יקצה אוטומטית את הרישיון לאותו ECU ללא קשר אם ל- ECU יש רישיון או לא. האם תוכל לעזור לי עם תיקון הבעיה שוב? תודה מראש

הי, נראה שיש משהו שקורה עם זה בכל פעם שתבהב את ה- ECU הנוכחי שלך הוא ייקח את קוד ה- Active Tune האחר גם יחד. אני יכול לתקן את זה שוב, אבל זה יקרה שוב ברגע שתשיב מחדש את ה- ECU הנוכחי שלך. האם יש לך ECU נוסף שתכננת להבהב עם Active Tune או איך / מדוע קיבלת שני קודים מלכתחילה? תודה, ג'ייסון א.

היי, סליחה על שידור חוזר מאוחר! לעתים קרובות יש לי אחד כחילוף בגלל זה כשאני על המסלול ומישהו צריך משהו קבוע יש לי את כל מה שאני צריך כדי להתחיל לעבוד. אם אני צריך לקנות אחד זה לוקח לעתים קרובות יום (אני מניח שזה קשור להפרש הזמן האיחוד האירופי / ארה"ב) או אם זה בסוף השבוע אז אני צריך לחכות עד יום שני. ללקוחות שלי אין זמן לחכות. על ידי רכישת רישיון מוכן אני לא צריך שתהיה לי בעיה זו. אשתמש מחר ברישיון על לקוח, כך שאם היית יכול לאפס אותו אודה לך מאוד. אני לא מוריד לאף ECU למעט זה שאני עושה מחר אז זה אמור לעבוד. אבל זה צריך להיפתר לדעתי זה נושא גדול. בברכה גוראן

גוראן, איפסתי אותו לשימוש מחר! הבעיה נפתרה למעשה רק מחכה לדחוף עדכון כדי לשחרר את התיקון. תודה, ג'ייסון א.

תודה לך ג'ייסון!

היכנס או הירשם כדי להגיב.