Forum wsparcia

Czytanie ECU

tonyfountain3@yahoo.co.uktonyfountain3@yahoo.co.uk Posty: 2Verified User
edytowano July 2020 w R1

Witam Kupiłem nowy laptop, przeinstalowałem ftecu i zalogowałem się. Próbuję teraz odczytać ECU z bocznej uprzęży, ale otrzymuję następujące komunikaty. Nieudane połączenie z ECU Ten typ ECU nie jest natywnie czytelny. Należy pamiętać, że próby odczytu zakończą się niepowodzeniem w przypadku tego typu ecu, chyba że ten kalkulator został już sflashowany z Twoim kontem. Wykonałem poprawnie proces wyłączania / włączania itp. Zgodnie z poleceniem. Sflashowałem ecu i mam również moduły autoblipper i active tune. To wszystko zostało przeprowadzone przeze mnie w 2017 roku. Kontrolka łącza ftecu jest zielona, jednak wymienione okno ecu pokazuje 2018 Yamaha (USA) i numer licencji. Mój rower to model UE 2016? nie jesteś pewien, czy to zostało gdzieś zmienione? Mam również oryginalny plik flashowany, gdy wykonałem kopię ze starego laptopa, więc to też jest poprawne. Czy jest to przypadek ponownej rejestracji ecu teraz na nowym laptopie? Czy możesz mi pomóc w ponownym podłączeniu ecu. Dzięki Tony

Komentarze

  • tonyfountain3@yahoo.co.uktonyfountain3@yahoo.co.uk Posty: 2Verified User

    ... Poza tym nadal mam swój oryginalny plik flashowany, ponieważ wykonałem kopię ze starego laptopa, więc to też jest poprawne. Czy jest to przypadek ponownej rejestracji ecu teraz na nowym laptopie?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli nadal masz oryginalny plik, spróbuj najpierw flashować go do ECU.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.