Forum wsparcia

Chrck Lampka silnika po zamontowaniu wiązki bocznej roweru

drentmendoza@yahoo.comdrentmendoza@yahoo.com Posty: 7Verified User

Niedawno zainstalowałem rowerową uprząż dla mojego EX400. Postępowałem zgodnie ze wszystkimi instrukcjami aż do ostatniego szczegółu. Błysnął rowerem i był udany. Silnik pracuje, ale CEL jest włączony. Znalazłem następujące błędy: 11 12 13 1C 3A 64 Czy masz to naprawić?

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jaki jest twój numer części ECU? Z jakim plikiem sflashowałeś go? Czy zaczynasz rower, gdy USB nadal jest podłączony do uprzęży po stronie roweru? Dzięki, Jason A.

  • drentmendoza@yahoo.comdrentmendoza@yahoo.com Posty: 7Verified User

    Cześć Jason, użyłem 1314 ECU i sflashowałem go z nieograniczonym plikiem z twojej bazy danych. Odłączyłem również USB przed uruchomieniem roweru. Dzięki, Drent M.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Fakt, że wszystkie te kody nagle się pojawiły, brzmi tak, jakby numer części pliku, który został flashowany, nie pasował do numeru części ECU.

  • drentmendoza@yahoo.comdrentmendoza@yahoo.com Posty: 7Verified User

    Jestem prawie pewien, że użyłem prawidłowego pliku. W każdym razie spróbuję ponownie go zaktualizować i dam ci aktualizację. 👌 Dzięki!

  • ron_kristyn@hotmail.comron_kristyn@hotmail.com Posty: 1Verified User

    Mam ten sam problem. Użyłem poprawnego pliku ECU. Nie mogę nikogo skontaktować przez telefon lub e-mail. W tym momencie dość sfrustrowany

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.