פורום תמיכה

מנגינה פעילה מאוד קשה כדי שזה יעבוד

gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com הודעות: 11Verified User
נערך June 2020 in ערכות ActiveRune AFR
  1. הי, אני חייב לומר ששימוש במנגינה הפעילה במצב תיקון חי = מושבת זה קשה מאוד. בעיקרון אם אני מנסה להשתמש ב- SW רק כדי לבנות מפת בסיס עם מנגינה פעילה זה כמעט בלתי אפשרי. אם אני שם את מצב תיקון Live = Enable, זה עובד כמו קסם. האם זה משהו שאינך רוצה שנלקוחות יוכלו לעשות, להפעיל את המנגינה הפעילה עם מצב תיקון חי בחוץ? בכל פעם שאני מנסה לעשות זאת אני מקבל שגיאה באומרו שהוא לא מופעל. נוהל שאני עושה: חבר את מערכת ה- ECU למחשב שלי עם FTECU SW
  2. פלאש את הקובץ שאני רוצה להפעיל עם כוונון פעיל מופעל ולהגדיר נכס מצב תיקון חי = מושבת (זה משהו שהבנתי שאתה צריך לעשות כדי שיהיה לך סיכוי שאולי יביא אותו לעבוד, זה אותו קובץ שיש לי כבר באופניים, כלומר אין צורך בפלאש מכיוון שזה אותו קובץ שיש לי ב- ECU אני מהבהב)
  3. ואז הצתה כבויה ואז על הפעל את המנוע עבור נסע אז (לא מכבה את ההצתה) נסה להתחבר לאופניים ולראות אם צג ה- AFR עובד כדי שאוכל להוריד את נתוני התיקון. 9,9 פעמים של 10 זה לא עובד. כלומר הכונן שעשיתי פשוט היה בזבוז זמן ...
  4. זה על ימאהה R1 2018 אם זה חשוב. כדי לענות על השאלה מדוע לא להפעיל את Live Live Mode Mode = Enable ולדלג על מה שאני מנסה להשיג זה שאני לא רוצה להריץ את האופניים עם ה- lambda בפנים. אני רוצה ליצור לעצמי מפה טובה ואז להסיר את למבה. אולי אני עושה משהו לא בסדר וההליך לא בסדר. אנא הסבר כיצד לעשות זאת במקרה זה, זה מתחיל להיות מתסכל לא להיות מסוגל לעשות מפת בסיס כזו. תודה מראש

הערות

• gvpajkar@gmail.comgvpajkar@gmail.com הודעות: 11Verified User
  • bell_boy@hotmail.combell_boy@hotmail.com הודעות: 3Verified User

לעתים קרובות אני מקבל אותה שגיאה ב- 16 R1 שלי. אם לא זה, אני מקבל משתמש לא מורשה או נכשלתי בבדיקת FWE כשניסיתי להבהב בתחתיות האוטומטי. אחוז ההצלחה שלי הוא סביב 30% בהבאת הבזק. מאוד מתסכל כאשר שלך ביום מסלול והסוללה מתה מנסיונות. בהחלט יש כמה באגים שצריכים לעבוד בחומרה ותוכנה.

היכנס או הירשם כדי להגיב.