פורום תמיכה

ECU לא נרשם 2

sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com הודעות: 5Verified User

הייתי בתהליך של כתיבה על ECU שלי כאשר באמצע התהליך הוא אומר "שרת off". חיכיתי קצת אבל לא קרה כלום במשך כמה דקות, אז סגרתי את הבקשה. כאשר פתחתי את חבילת כוונון שוב וניסה לכתוב ECU התוכנית אינה מזהה ECU שלי יותר או אומר שהוא לא רשום. ניסיתי למצוא את האפשרות להתחתן מחדש עם הרתמה ל - ECU אך לא הצלחתי לאתר אותה. במקום זה ישירות לבקש ממני לקנות רישיון חדש. Im רק תוהה מדוע כאשר אני לוחץ לקרוא ECU זה עדיין מראה רישיון תחת החשבון שלי ומדוע wont לתקשר. הנה כמה צילומי מסך של הודעות השגיאה שקיבלתי. בבקשה לייעץ בכל דרך לעקוף את השגיאה הזו (רכישת רישיון חדש היא לא האופציה שלי עכשיו, לפחות האופניים שלי עדיין פועל בסדר).

שתייגת:

הערות

• sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com הודעות: 5Verified User

כפי שאתה רואה, רישום היה קבוע על הבעיה הראשונה, אבל על השני אין לי מושג איך לעשות את זה מזהה ECU שלי שוב.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

סגור את התוכנה, הפעל מחדש את המחשב ולאחר מכן נסה שוב. לא ניתן לרשום מחדש את הרתמה; ברגע שהוא מוקצה לחשבון, זה קבוע.

• sherwinroys@gmail.comsherwinroys@gmail.com הודעות: 5Verified User
    נערך August 2019

עדיין יש לי בעיה עם הרישיון / רישום ה- ECU שלי מאז 12 ביולי לאחר שהשרת כבה. לא הצלחתי להגיע לאופניים שלי עד עכשיו מאז שהייתי בחופשה. כשאני מנסה להתחבר ל- ECU שלי זה עדיין יגיד שהוא זקוק לרישיון או שהרישיון אינו במצב שמיש. אני משתמש רק בפלאש ECU זה פעם אחת וזה נותן לי את הצרה הזו. האופניים שלי עדיין פועלים בסדר, זה פשוט שאני לא יכולה לעשות שום דבר בחוט $350 הזה. עשיתי את מה שעצת לי לעיל: סגור את התוכנה, הפעל מחדש את המחשב וניסיתי מספר פעמים אך ללא הצלחה. בבקשה .. אנא .. עזרה. תודה.

ניסית שוב לאחרונה? הרישיון שלך מראה שהוא התאפס אוטומטית.

• jcrz.lopez422@gmail.comjcrz.lopez422@gmail.com הודעות: 1Verified User

שלום זה שואל אותי אם אני רוצה לרכוש רישיון נוסף, איפסתי את המחשב והתחלתי מהתחלה מספר פעמים ותמיד קיבלתי את אותה הודעת רישיון. מה עליי לעשות?

הרישיון שלך היה במצב ניסיון בגלל בעיה במהלך ההבזק שלך, הוא אופס. אתה צריך להיות טוב להבהב שוב, תתחיל מחדש כאילו זו הפעם הראשונה להבהב ECU בגלל האיפוס.

• btmondy@yahoo.cabtmondy@yahoo.ca הודעות: 1Verified User

עכשיו איך אוכל לאפס ??? עם אותן בעיות.

נערך June 2020

הבעיה שלך נפתרה, נכון?

היכנס או הירשם כדי להגיב.