Forum wsparcia

Dlaczego nie mogę użyć tego użytkownika do udostępniania plików, flashowanie pliku powoduje ciągłe monitowanie !!

JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

Dlaczego nie mogę użyć tego użytkownika do udostępniania plików, flashowanie pliku powoduje ciągłe monitowanie !! Dev7xlZ3VQriyfrDcEsGv7Fl

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jaki dokładnie plik udostępniony przez użytkownika próbujesz sflashować i jaki jest twój numer części ECU? Dzięki, Jason A.

  • JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User
    edytowano April 2020

    Nazwa udostępnionego pliku użytkownika to: MY-2018 r1 toce exhaust z activetune ,, BX4-8591A-40 US

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, pod jakim adresem e-mail plik znajduje się na liście? Czy występuje problem z normalnym plikiem nieograniczonego dostępu? Czy kupiłeś zestaw Active Tune? Dzięki, Jason A.

  • JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

    Kupiłem zestaw Active Tune. Plik był kilkakrotnie odświeżany i może być używany normalnie, ale ostatnio został odświeżony w ECU i wyświetli się monit, że nie mam prawa do używania pliku. Nazwa użytkownika pliku to (neospore@gmail.com).

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli masz zestaw Active Tune, powinieneś po prostu użyć zwykłego pliku nieograniczonego, nie ma powodu, aby używać pliku innej firmy.

  • JUSTINJUSTIN Posty: 33Verified User

    Masz na myśli, że nie mam prawa korzystać z plików udostępnianych przez użytkowników, używam innych plików, aby mieć więcej możliwości! !

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.