Forum wsparcia

2012 R6 - o2 wyłączone wyrzuca kod 43, 50 13S-8591A-H0 (US)

bebobberampbebobberamp Posty: 5Verified User

Hej, mam problem z wyłączeniem czujnika o2 w R6 z 2012 roku. o2 wyłączone i rozłączone - zgłasza kod 43 o2 wyłączone i połączone - wyrzuca kod 43 o2 włączone i rozłączone - wyrzuca kod 43 o2 włączone i połączone - Brak kodów uruchamiających kod diagnostyczny (09) dla powiązanego kodu ujawnia, że kiedy wyrzuca kod 43, ECU nie rozpoznaje żadnego napięcia doprowadzanego do pompy paliwowej (ale multimetr na złączu pompy paliwowej wskazuje stałą wartość 12 V, normalna praca). Przy włączonym czujniku o2 (bez kodu) kod diagnostyczny 09 odczytuje normalnie przy 12 V. Znaleziono wątek kogoś, kto miał ten sam problem, ale nie do końca. Czy muszę jakoś zakończyć złącze czujnika O2? Czy mój ECU jest smażony? Pomylony z tym, dlaczego, ponieważ schemat okablowania nie wskazuje żadnego związku (oprócz wspólnej mocy z przełącznika?) Między pompą paliwową / przekaźnikiem pompy a czujnikiem o2.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, z tymi motocyklami jest problem. Pozostaw O2 ustawione na WŁĄCZ, a następnie usuń kod błędu w desce rozdzielczej. Po tym, nawet po uruchomieniu roweru bez O2, nie będziesz miał problemu, dopóki opcja będzie ustawiona na WŁĄCZ. Dzięki, Jason A.

  • bebobberampbebobberamp Posty: 5Verified User

    Genialne, nie jestem pewien, dlaczego nie pomyślałem o tym. Brak kodu, ściągnięty o2, działający o wiele bardziej płynnie i wydaje się, że pozostaje poza zamkniętą pętlą. Dziękuję za Twój czas! Kok

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, cieszę się, że mogłem pomóc! Twoje zdrowie! Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.