Forum wsparcia

Serwer offline ???

zbutler1019@gmail.comzbutler1019@gmail.com Posty: 1Verified User

Kiedy ten serwer będzie gotowy? Mam dwa wyłączone rowery, ponieważ nie możemy wejść na serwer. Kiedy to się wraca?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Powinieneś być teraz w stanie uzyskać do niego dostęp, aktualizacja została wdrożona około 90 minut temu.

  • flosch737@gmail.comflosch737@gmail.com Posty: 2Verified User

    Czy serwer jest offline? nie mogę zalogować się do oprogramowania, mówi serwery alarmowe offline. Zainstalowałem już najnowszą wersję

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie mamy żadnych problemów z serwerem. Proszę sprawdzić swoje połączenie z internetem.

  • flosch737@gmail.comflosch737@gmail.com Posty: 2Verified User

    Mój internet jest w porządku. Może to moja lokalizacja w Abu Zabi. Nawet z VPN do USA nie połączy się. Zanim było dobrze, co się stało

  • nicodsx@gmail.comnicodsx@gmail.com Posty: 1Verified User

    Witaj, mam ten sam problem, kiedy łączę się z oprogramowaniem, pojawia się komunikat o błędzie: „serwer błędów offline”. Łączę się z Francji. Jak to działa?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Upewnij się, że masz najnowszą wersję oprogramowania. Odinstaluj oprogramowanie, uruchom ponownie komputer, a następnie zainstaluj najnowszą wersję z naszej strony internetowej.

  • jarazellbull@yahoo.comjarazellbull@yahoo.com Posty: 1Verified User

    Mówi: „Secer offline nj Usa”

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Twój ostatni flash wrócił w maju. Od tego czasu zaktualizowaliśmy serwer, więc musisz odinstalować stare oprogramowanie, ponownie uruchomić komputer i zainstalować najnowszą wersję.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.