Forum wsparcia

Nie znaleziono ECU

robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

Witaj, proszę przejrzeć logi mojej licencji. Wystąpił błąd podczas pisania ECU. Próbowałem napisać to jeszcze raz, ale teraz jest napisane, że licencja jest nieprawidłowa i nie mogę pisać do ECU.

Komentarze

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User
  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Podczas ostatniego flashowania wystąpił problem, który spowodował przejście licencji w stan próby. Został zresetowany, powinieneś już iść.

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Wow, wszystko co mogę powiedzieć to dziękuję. Nie spodziewałem się szybkiej reakcji i załatwiłem to w wakacyjny weekend. Życzymy bezpiecznej i szczęśliwej 4.!

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Właśnie wykonałem niestandardową mapę wykonaną przez 2WDW i to samo się stało. Błąd w bloku C i nie będzie się łączył. Czy możesz spróbować go zresetować?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy reset zadziałał?

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Błysnął raz z błędem. Próbowałem ponownie sflashować i wtedy nie mogło się w ogóle połączyć. Wypróbowałem metodę testowania na stronie głównej, testując połączenia za pomocą spinacza i udało się. Następnie spróbowałem przeflashować moją R6 (znaną dobrą konfigurację z dobrym ECU, którą wcześniej sflashowałem), z którą nigdy nie miałem problemu i pojawił się ten sam problem - nie mogłem się połączyć. Właśnie rozmawiałem z Kenem przez telefon i zamierzam wykonać test na rowerze na R6, aby się upewnić, że odeślemy kabel łącza danych USB z powrotem w celu weryfikacji. Wygląda na to, że może występować problem z kablem łącza danych między USB a 6-stykowym złączem. Próbowałem wyczyścić styki USB alkoholem do wycierania, wciąż brak połączenia.

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Jak mogę odesłać tę wiązkę USB z powrotem w celu przetestowania / wymiany?

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Przeprowadziłem „test pinów” na R6, który dla pewności nie miał problemów w przeszłości. Przeszło. To prowadzi mnie do przekonania, że winowajcą jest sama uprząż USB.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wyślij kabel wraz z notatką zawierającą informacje o wysyłce i dane kontaktowe na adres: FTECU 1010 N. Batavia St. Suite J Orange, CA 92867

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Zrobię, dziękuję. Użyłem również testu pinout. Prawy górny pin odczytał brak napięcia w teście wyprowadzenia 5V. Wszystkie pozostałe styki (oprócz uziemienia) sprawdzone dobrze dla 5 V odpowiednio podczas testu.

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User
  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Hej, wysłałem uprząż z powrotem za pośrednictwem uziemienia UPS z notatką w środku. Czy istnieje wiadomość e-mail, z którą mogę się skontaktować? Dzięki

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Witam, odesłałem uprząż z powrotem z notatką przez UPS do masy. Powinien przybyć 2 tygodnie temu. Jakieś aktualizacje na ten temat? Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Dzięki

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Przepraszamy, przez ostatnie kilka tygodni byliśmy zalewani i ograniczani. Wysłałem Ci emaila.

  • robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com Posty: 18Verified User

    Nie martw się, dziękuję!

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.