פורום תמיכה

ECU לא נמצא

robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com הודעות: 18Verified User

שלום, אנא עיין ביומני הרישיון שלי. הייתה שגיאה בעת כתיבת ה- ECU. ניסיתי לכתוב את זה שוב אבל עכשיו זה אומר שיש רישיון לא חוקי ואינני מסוגל לכתוב ל- ecu.

הערות

• robertrynd@gmail.comrobertrynd@gmail.com הודעות: 18Verified User
  • kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

הייתה לך בעיה במהלך ההבזק האחרון שגרם לרישיון שלך לעבור למצב ניסיון. זה אופס, אתה אמור להיות טוב ללכת.

וואו, כל מה שאני יכול לומר זה תודה. לא ציפיתי לתגובה מהירה ולתקן את זה בסוף שבוע של חג. שיהיה רביעי בטוח ומאושר!

פשוט עשתה מפה בהתאמה אישית על ידי 2WDW ואותו דבר קרה. שגיאה בגוש C ולא זה לא יתחבר. האם אתה יכול לנסות ולאפס אותו?

האם האיפוס עבד?

זה הבזיק פעם אחת עם שגיאה. ניסיתי להבהב שוב וזה יכול אז זה לא יכול היה להתחבר בכלל. ניסיתי את שיטת הבדיקה שבדף הבית ובדקה את החיבורים עם הנייר והיא עברה. לאחר מכן ניסיתי להמציץ מחדש את ה- R6 שלי (התקנה ידועה טובה עם ECU טובה שבעבר הבזקתי) שבעבר לא הייתה לי בעיה איתה והיא עלתה עם אותה בעיה - לא הצלחתי להתחבר. בדיוק דיברתי עם קן בטלפון ואני מתכוון לעשות את הבדיקה בצד האופניים ב- R6 רק כדי לוודא שאשלח את כבל ה- Datalink של USB בחזרה לאימות. נראה שיש בעיה בכבל הדאטלינק מ- USB למחבר 6 הפינים. ניסיתי לנקות את אנשי הקשר עם ה- USB בשפשוף אלכוהול, עדיין אין קשר.

אז איך אוכל לשלוח את רתמת ה- USB הזו לבדיקה / החלפה?

ביצעתי את "מבחן סיכות" ב- R6 שלא היו בעיות בעבר למען הוודאות. זה עבר. זה גורם לי להאמין שהאשם הוא רתמת ה- USB עצמה.

אנא שלחו את הכבל שלכם יחד עם פתק המכיל את משלוח המשלוח ופרטי הקשר שלכם אל: FTECU 1010 N. Batavia St. Suite J Orange, CA 92867

אעשה, תודה. כמו כן, השתמשתי במבחן ה- pinout. הסיכה הימנית העליונה לא קראה מתח במבחן הפיוט 5V. כל הסיכות האחרות (למעט הקרקע) בדקו היטב 5V בהתאמה במהלך הבדיקה.

היי, שלחתי את הרתמה חזרה דרך האדמה של UPS עם פתק בפנים. האם יש אימייל שאוכל לעקוב אחריו? תודה

שלום, שלחתי את הרתמה בחזרה עם פתק דרך שטח UPS. זה היה צריך להגיע לפני שבועיים. יש עדכונים בנושא? לא קיבלתי שום תגובה בחזרה. תודה

התנצלות, היינו מוצפים וקצרים במהלך השבועות האחרונים. שלחתי לך מייל.

אין דאגות, תודה!

היכנס או הירשם כדי להגיב.