פורום תמיכה

Gearing התאמה / בקשה CEL חיסול

rkturbo7@gmail.comrkturbo7@gmail.com הודעות: 3Verified User
נערך July 2019 in EX 400

זה נראה שכיח לקבל CEL (p0915 על שלי, יכול לכלול גם p0914, p0916, p0917) בעת החלפת sprockets, אפילו ב 1+ בחזית, וזה מה שאני חווה. האם זה משהו שיכול להיות מותאם / מושבת לחסל לזרוק את קוד השגיאה? אני מאמין שראיתי אופניים אחרים היו מסוגלים להתאים את היחסים, אבל אני לא זוכר אילו. תודה!!

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך July 2019

למרבה הצער זה בעיה עם המודל המסוים הזה כי היא בעיה קוואסקי, שום דבר שאנחנו יכולים לעשות בקשר כרגע. שינוי sprockets זורק את מד מהירות, אשר יציין כי הוא משתמש בחיישן סבבת בנוסף חיישן מהירות הגלגל האחורי. כמעט כל הדגמים האחרונים להשתמש רק את מהירות הגלגל האחורי חיישנים קריאה מהירות.

• rkturbo7@gmail.comrkturbo7@gmail.com הודעות: 3Verified User
    נערך July 2019

תודה על תשובתך! סרקתי את האופניים ואת תרשים החיווט הידני עבור כל חיישן אחר שיהיה מעורב באיתור סיבוב המסובכת ועולה בידיים ריקות לגמרי. הניחוש שלי בנקודה זו הוא איפשהו שהוא משווה את הסל"ד לחיישן המהירות האחורי של הגלגל, וזורק את הקוד בגלל חוסר התאמה בין הסל"ד למהירות על סמך איזה הילוכים הוא נמצא בפרק זמן מסוים. זה פשוט "מניח" שחיישן מיקום ההילוכים הוא הבעיה. אני חושב שמחוץ מהבהבה אין הרבה תקווה לגרום לזה להיעלם. אני מאוד מעריך את העבודה שהחברתם לכל התוכנה! שוב תודה!

היכנס או הירשם כדי להגיב.