Forum wsparcia

utrata licencji

mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

witam mam problem z powodu nieudanego pobierania pobrałem kilka razy podczas ustawień Stiftera miałem łączność wifi z serwerem FT ECU i pudełko było źle napisane mam licencję 1DF660F3 normalnie dostałem komunikat że tak nie rozpoznaje mojej licencji i poprosił mnie o kolejną licencję 4C7CFF89, której użyłem przez pomyłkę, nie wiedząc, że mam problem z komunikacją z serwerem FT nagle zgubiłem licencję i nie mogę jej pobrać oznacza mnie BRAK ODPOWIEDZI OD ECU, czy możesz odzyskać dla mnie moje dwie licencje? Czy pobieranie jest możliwe, bo program jest źle napisany i rower już się nie uruchamia? serdecznie MAPA RACING

Komentarze

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User
    edytowano June 2022

    Cześć, licencja 4C7 pozostała niewykorzystana. Powinno być możliwe ponowne użycie licencji 1DF. Wygląda na to, że wystąpił problem z połączeniem. Pozdrowienia

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    witam właśnie przerobiłem test nadal mam ten sam problem, gdy chcę użyć licencji 1DF mam komunikat nieważna licencja i kiedy mam wiadomość (czy na pewno chcesz użyć licencji 4C7) mam wiadomość (brak odpowiedzi ) gdy chcę pobrać kartografię, mimo że mam dobre połączenie z internetem to zawsze daje mi komunikat o licencji 4C7 nie mogę odwrócić cdl

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Czy migasz po stronie roweru?

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    witam jestem w trybie biurowym nie jestem na rowerze skrzynia jest podłączona z zasilaczem i kablem FTECU sprawdziłem kabel i zasilacz nie mam problemu na tym poziomie nadal mam komunikat (chcesz korzystać z licencji 4C7? ) zaznaczam tak i otrzymuję komunikat (brak odpowiedzi) jeżeli zaznaczę nie na komunikat z (licencja 4C7) otrzymuję komunikat (kup licencję) jeżeli zaznaczę nie aby móc korzystać z stara licencja mam komunikat (nieprawidłowa licencja) cdl

  • octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com Posty: 191Staff User

    Cześć, Obie te licencje są dobre. O jakim przesłaniu również mówisz. Czy możesz również przesłać mi bezpośrednio zdjęcie swojej uprzęży ławkowej i typ uprzęży ławkowej (BNHA?) Pozdrawiam

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    witam jest to 6-pinowy kabel USB DataLink FT z BNHA TYP 1, gdy chcę pisać w ecu mam następujący komunikat: (NO REGISTERED ECU FOUND) Czy chciałbyś przypisać licencję 4C7CFF89 do tego ecu? tak lub nie) podczas Wciąż mam swoją starą licencję!!! jeśli wybiorę (tak) mam następujący komunikat: (status brak odpowiedzi) i pojawia się kolejny komunikat (Próba zapisu nie powiodła się. Proszę ponowić) czy masz rozwiązanie? bo nie mogę już pisać w ecu serdecznie

  • mapracing@msn.commapracing@msn.com Posty: 14Verified User

    cześć Właśnie zrobiłem test na innym pudełku jest to pudełko z 900 z 2018 roku, które nie otrzymało żadnej modyfikacji Chciałem napisać pudełko, oprogramowanie zaoferowało mi licencję 4C7CFF89 ten, który nie jest używany, to napotykam ten sam problem z pobieraniem, który Mam w tej chwili ze skrzynią R6 (BOX CRASHES) z drugiej strony próbowałem z innym motocyklem (też R6), który jakiś czas temu przeprogramowałem i nie napotykam żadnego problemu, co oznacza, że rzeczywiście jest problem z Licencje 1DF660F3 I 4C7CFF89 licencja 1DF660F3 to ta, którą miałem od początku cdl MAP RACING

  • mike@ftecu.commike@ftecu.com Posty: 178Staff User

    1DF660F3 i 4C7CFF89 nie ma problemu z tego, co widzę na twoim koncie. Czy możesz wysłać mi e-mailem ekran błędu?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.