פורום תמיכה

אובדן רישיון

mapracing@msn.commapracing@msn.com הודעות: 14Verified User

שלום יש לי בעיה בגלל הורדה שהשתבשה הורדתי כמה פעמים במהלך הגדרות Stifter, הייתה לי תקשורת wifi עם שרת ה-FT ECU והתיבה הייתה כתובה בצורה לא טובה יש לי את הרישיון 1DF660F3 בדרך כלל קיבלתי הודעה שזה לא לא מזהה את הרישיון שלי וביקשתי ממני עוד רישיון 4C7CFF89 שהשתמשתי בו בטעות, בלי לדעת שיש לי בעיית תקשורת עם שרת ה-FT פתאום איבדתי רישיון ולא הצלחתי להוריד אותו מסמן לי ללא תגובה מאת ה-ECU אתה יכול לקבל את שני הרישיונות שלי בחזרה בשבילי? האם ההורדה אפשרית בגלל שהתוכנה כתובה בצורה גרועה והאופניים לא מתחילים יותר? בלבביות MAP RACING

הערות

• octavio@ftecu.comoctavio@ftecu.com הודעות: 191Staff User
    נערך June 2022

היי, רישיון 4C7 נותר ללא שימוש. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש שוב ברישיון 1DF. נראה שהייתה בעיית חיבור. בברכה

• mapracing@msn.commapracing@msn.com הודעות: 14Verified User

שלום עכשיו עשיתי מחדש את הבדיקה עדיין יש לי את אותה בעיה כשאני רוצה להשתמש ברישיון 1DF יש לי את ההודעה רישיון לא תקף וכשיש לי את ההודעה (האם אתה באמת רוצה להשתמש ברישיון 4C7) יש לי את ההודעה (אין תשובה ) כשאני רוצה להוריד את הקרטוגרפיה, למרות שאני מחובר טוב לאינטרנט זה תמיד נותן לי את ההודעה לרישיון 4C7 אני לא יכול להפוך cdl

האם אתה מהבהב בצד האופניים?

שלום אני במצב משרדי אני לא על האופניים הארגז מחובר עם ספק כוח וכבל FTECU בדקתי את הכבל ואת ספק הכוח אין לי בעיה ברמה הזו עדיין יש לי את ההודעה (רוצה להשתמש ברישיון 4C7? ) אני מסמן כן ומקבל את ההודעה (אין תשובה) אם אני מסמן לא להודעה של (רישיון 4C7) אני מקבל את ההודעה (קנה רישיון) אם אני מסמן לא כדי להיות מסוגל להשתמש ב- רישיון ישן יש לי את ההודעה (רישיון לא חוקי) cdl

היי, שני הרישיונות האלה טובים. גם על איזה מסר אתה מדבר. כמו כן, תוכל לשלוח לי תמונה של רתמת הספסל שלך ישירות וסוג רתמת הספסל (BNHA?) בברכה

שלום זה כבל FT DataLink USB 6-Pin עם BNHA TYPE 1 כאשר אני רוצה לכתוב ב-ecu יש לי את ההודעה הבאה: (לא נמצא ECU רשום האם תרצה להקצות רישיון 4C7CFF89 ל-ecu זה? כן או לא) בעוד עדיין יש לי את הרישיון הישן שלי!!! אם אני בוחר (כן) יש לי את ההודעה הבאה: (סטטוס אין תגובה) ומופיעה הודעה נוספת (ניסיון כתיבה נכשל. אנא נסה שוב) האם יש לך פתרון? כי אני כבר לא יכול לכתוב ב-ecu באופן לבבי

שלום עשיתי בדיקה על קופסה אחרת זה קופסא z 900 משנת 2018 שלא קיבלה שום שינוי רציתי לכתוב את התיבה, התוכנה הציעה לי את הרישיון 4C7CFF89 זה שלא בשימוש זה אני נתקל באותה בעיה בהורדה יש לי כרגע עם ארגז R6 (BOX CRASHES) מצד שני ניסיתי עם אופנוע אחר (גם R6) שתכנתי מחדש לפני כמה זמן ואני לא נתקל בשום בעיה מה שאומר שאכן יש בעיה עם רישיונות 1DF660F3 ו-4C7CFF89 רישיון 1DF660F3 הוא זה שהיה לי מאז ההתחלה cdl MAP RACING

• mike@ftecu.commike@ftecu.com הודעות: 178Staff User

ל-1DF660F3 ו-4C7CFF89 אין בעיה ממה שאני רואה בחשבונך. אתה יכול לשלוח לי מייל על מסך השגיאה?

היכנס או הירשם כדי להגיב.