פורום תמיכה

כשל בקריאת ECU: נכשל בקריאה מכיוון שאיני יכול להגיע לשרת FT.

rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com הודעות: 6Verified User

2015 R6 ניסיתי שוב ושוב לקרוא את ה- ECU שלי. זה נכשל בכל פעם. זה מקבל את כל הדרך ל- 100% ואז נותן מוקפץ כדי לומר לי לנתק את ה- ECU שלי או לכבות את המפתח. אני עושה זאת ואז פגע בסדר וזה נותן הודעת כישלון בגלל שרת ה- FT. יש לי קובץ FT כבר ב- ECU והוא היה בסדר מאז 2017. מה נותן? יש לי את התוכנה המעודכנת ביותר 2.5.6.6, המותקנת היום. הפעלתי מחדש את המחשב מספר פעמים. עברתי מרתמת אופניים לרתמת ספסל. יש לי את חבילת המירוצים. האם יש לך בעיות בשרת? זה לא מסתדר טוב שכן אני יוצא למירוץ מחר. FT צריך להשיג את ה- Sh! שלהם וביחד ... שום דבר מלבד בעיות שאפילו מכווננים מנוסים לא מצליחים לעבוד.

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא נסה שוב עם הגרסה האחרונה 2.5.6.8

• rjbrittain11@gmail.comrjbrittain11@gmail.com הודעות: 6Verified User

כן זה לא עבד. לבזבז את $3k עם פלאש טון ולא יכול להתחבר לאופניים שלי כדי לעשות כלום ... סופר נפעם. כשאנחנו מתקשרים אין לנו אלא להתרוצץ. חסר מזל.

יש לנו מאות אנשים אחרים שכעת ניגשים לשרת ללא בעיות. מהי הודעת השגיאה המדויקת שאתה רואה?

יש לך בעיה בחומרה המונעת תקשורת עם ה- ECU. אנא בדוק את כל חיבורי החומרה שלך. האם אתה משתמש ברתמה בצד או בספסל?

ניסיתי לרתום בצד אופניים ורתמת ספסל. שניהם מביאים לי את אותה השגיאה. איני יכול לדמיין את זה נושא חומרה כשהוא עובר על 100% של תהליך הקריאה, מגיע ל- 100%, ואז שגיאה זו מתרחשת. אותו דבר עם שתי הרתמות.

זו השגיאה המקורית שקיבלתי. ואז עדכנתי תוכנה לגירסה האחרונה ועכשיו אני מקבל את צילום המסך שפרסמתי בעבר.

נערך September 2019

אנא התקשר לקו התמיכה הטכנולוגית שלנו.

היכנס או הירשם כדי להגיב.