פורום תמיכה

בתקווה שאור המנוע יכבה עם פלאש

herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com הודעות: 8Verified User

שלום לכולם, יש לי Yamaha r1 '17 (ארה"ב), התקנתי צלחות של חסימת ערפיח והיא השינוי היחיד שעשיתי לזה (מחכה שהפליטה שלי תיכנס) כשהדלקתי את האופניים שלי, נורית של מנוע בדיקה נדלקה ב. הלך למכונאי שלי והסביר לי מה יקרה, ומה תכננתי לאופניים; 3/4 מערכת פליטה, מחק שסתום יציאה והתאם את הטמפרטורה. הוא אמר שהבזק יעבוד והוא אמור להיות מסוגל לנקות את נורת המנוע של הסימון. קניתי את הערכה, השתמשתי בקובץ המלאי 17 r1 והדבר היחיד שהחלפתי הוא שסתום ה- AIS של טמפ הרצה והשבית (מכיוון שהתקנתי את צלחות חסימת הערפיח). הבזיק את ה- ECU והתקין אותו שוב על האופניים. כשהלכתי להדליק את האופניים, נורית מנוע הסימון עדיין דולקה, עם זאת, הסערה שבה רציתי שהאוהדים שלי יפעלו עבדה. אני מפספס משהו? האם יש עוד משהו שאני צריך כדי "להשבית?" תודה מראש

שתייגת:

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

עבור אל המודול שלך לניהול קוד אבחון ובטל את הבחירה בתקלת מערכת הזרקת אוויר פליטה של P1400, ואז שוב מחדש את הקובץ.

• herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com הודעות: 8Verified User

הי, תודה על התגובה המהירה. ניסיתי את ההצעה שלך ועדיין לבדוק שנורית המנוע דולקת. ההגדרות הנוכחיות הן מפת מלאי עם הטמפרטורה 195-205, AIS (מושבת) ו- p1400 לא בטלו. הצעות נוספות?

אתה צריך להשיג סורק OBDII עם רתמת מתאם כדי שתוכל לגלות איזה קוד שגיאה מופעל, לתקן את הבעיה ואז למחוק את הקוד.

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, אנא וודא שהקובץ שלך מוגדר בהתאם למצבי האופניים שלך. הגדרות ECU ומנהל קוד האבחון יהיו האזורים שבהם תרצה לחפש. לדוגמה, אם אין לך שסתום EXUP וחיישן O2 על האופניים שלך, אתה רוצה לוודא שקודים הקשורים לכך לא מסומנים בתיבה מנהל קוד אבחון. אנא וודא שאתה משתמש בקובץ הנכון התואם למספר החלק של ה- ECU שלך. תודה, ג'ייסון א.

• herbf02@gmail.comherbf02@gmail.com הודעות: 8Verified User

תודה ג'ייסון וקנט, קיבלתי את המתאם לסורק ה- obd ובדקתי את הקודים, מתברר שעלי להשתמש בקובץ בלתי מוגבל מכיוון שרוב הקודים שהיו לי כבר כבויים במנהל האבחון. אני מקווה שאף אחד לא יעבור למה שהלכתי אבל אם הם יעשו הם יכולים לקרוא את החוט הזה ...

שמח לשמוע שהכל נפתר. 👍️

היכנס או הירשם כדי להגיב.