Forum wsparcia

ECU mnie nie rozpoznaje

hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com Posty: 24Verified User

Dużo próbowałem, aby móc ponownie zmodyfikować swoje ECU i nie opuszcza mnie to, ECU jest zarejestrowane i przez długi czas nic nie robiłem


Komentarze

  • hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com Posty: 24Verified User

    Wykonałem każdy ze wskazanych kroków, aby połączyć ECU i niezbędne kroki po zmianie platformy i nie czytam go i nie pozwalam sobie z niego szydzić

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Zmień język na angielski i sprawdź, czy to pomoże. Czy korzystasz także z najnowszej wersji pakietu Tuning Suite? (2.5.5.2) Jaki jest dokładny komunikat o błędzie?

  • hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com Posty: 24Verified User

    jest to licencja


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy próbowałeś kliknąć OK w komunikacie o błędzie? Jeśli zapisałeś to na swoim koncie, powinno być czytelne.

  • ryangibson891@gmail.comryangibson891@gmail.com Posty: 3Verified User

    Mam nową licencję. Po podłączeniu ECU do komputera i próbie odczytania ECU pojawia się komunikat. Co może być przyczyną? Ponowna instalacja oprogramowania nie pomogła


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jeśli masz nową licencję, nie możesz odczytać ECU, dopóki nie sflashujesz go po raz pierwszy.

  • ryangibson891@gmail.comryangibson891@gmail.com Posty: 3Verified User

    czy ECU zostanie uszkodzony, jeśli podczas uruchamiania nastąpi utrata komunikacji z serwerem?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Nie, ale licencja może przejść w stan „próby”, co wstrzymuje ją do czasu, gdy możemy ją zresetować, a zresetowanie powoduje utratę wszystkich plików na tej licencji, które nie zostały zapisane.

  • hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com Posty: 24Verified User

    Zrobiłem wszystko, poprosił mnie nawet o użycie nowej licencji i nie było to możliwe

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano August 2019

    Czy pobrałeś najnowszą wersję pakietu Tuning Suite? Nie ma nic złego w twojej licencji. Próbowałeś go sflashować?

  • hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com Posty: 24Verified User

    Jeśli wersja 2.5.6.10

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Czy próbujesz odczytać ECU za pomocą uprzęży na ławce lub uprzęży na rowerze? Komunikat Nieprawidłowy RX jest ogólnie problemem sprzętowym. Jeśli czytasz to za pomocą uprzęży ławkowej, zacznij od wszystkiego, co jest podłączone. Po wyświetleniu monitu o odłączenie lub wyłączenie kluczy, po prostu odłącz przewód zasilający od wiązki przewodów. Gdy pojawi się monit o podłączenie lub włączenie, a następnie ponownie podłącz przewód zasilający do uprzęży na ławce. Jeśli jesteś rowerem po stronie flashowania, zacznij od wszystkiego, co jest podłączone, ale wyłącz kluczyk. Po wyświetleniu monitu o rozłączenie lub wyłączenie klucza kliknij przycisk OK. Po wyświetleniu monitu o połączenie lub włączenie klucza włącz klucz, a następnie naciśnij przycisk OK. Możesz także uruchomić test sprzętu, przechodząc do karty pomocy, a następnie wybierając interfejs testowy. Chcesz wybrać pole z napisem testowym, a następnie zwracać uwagę tylko na liczbę w nawiasach. Przy włączonym kluczyku lub zasileniu wiązki przewodów przy podłączonym ECU powinna pojawić się liczba 6, 16, 26 lub 36. Przy nadal podłączonym ECU, ale wyłączonym lub wyłączonym, powinieneś zobaczyć 0, 10, 20 lub 30. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.