פורום תמיכה

הסביבה לא מכירה אותי

hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com הודעות: 24Verified User

ניסיתי המון כדי להיות מסוגל לשנות את ה- ecu שלי שוב וזה לא עוזב אותי, ה- ecu רשום ובמשך זמן רב לא עשיתי שום דבר

הערות

• hernan.cardemil@me.comhernan.cardemil@me.com הודעות: 24Verified User

עקבתי אחר כל אחד מהצעדים שצוינו הן לחיבור ecu והן לשלבים הנדרשים לאחר החלפת הפלטפורמה ולא קורא אותו ולא נותן לי לזלזל בו

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך August 2019

העבר את השפה לאנגלית ובדוק אם זה עוזר. בנוסף, האם אתה בגירסת Tuning Suite האחרונה? (2.5.5.2) מהי הודעת השגיאה המדויקת?

האם רישיון זה

האם ניסית ללחוץ על אישור על הודעת השגיאה? אם הבזקת את זה בחשבונך, עליו להיות קריא.

• ryangibson891@gmail.comryangibson891@gmail.com הודעות: 3Verified User

יש לי רישיון חדש. לאחר חיבור ה- ECU למחשב וניסיון לקרוא את ה- ECU, מופיעה הודעה. מה יכולה להיות הסיבה? התקנת התוכנה לא הועילה

אם יש לך רישיון חדש, אינך יכול לקרוא את ה- ECU עד שתבהב אותו בפעם הראשונה.

• ryangibson891@gmail.comryangibson891@gmail.com הודעות: 3Verified User

האם ECU ייפגע אם יש אובדן תקשורת עם השרת במהלך האתחול?

נערך August 2019

לא, אך הרישיון יכול להיכנס למצב "ניסה" שמעלה אותו בהמתנה עד שנוכל לאפס אותו עבורך, ואיפוס גורם לאובדן הקבצים ברשיון אותו לא שמרת.

עשיתי הכל, הוא אפילו ביקש שאשתמש ברישיון חדש וזה לא היה אפשרי

נערך August 2019

האם הורדת את הגרסה האחרונה של חבילת הכוונון? אין שום דבר רע ברישיון שלך. ניסית להבהב את זה?

אם גרסה 2.5.6.10

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, האם אתה מנסה לקרוא את ה- ECU עם רתמת ספסל או רתמה בצד האופניים? בדרך כלל הודעת RX לא חוקית היא בעיית חומרה. אם אתה קורא את זה עם רתמה לספסל, התחל בכל מה שקשור. ברגע שתתבקש להתנתק או לכבות את המקש, פשוט נתק את חוט אספקת החשמל מרתמת הספסל. ברגע שמנחה אותך להתחבר או להיכנס ואז חבר את חוט הכוח חזרה לרתמת הספסל שלך. אם אתה מהבהב באופניים התחל עם כל מה שקשור למעט הכפתור. לאחר שהתבקש להתנתק או לכבות את הכפתור לחץ על אישור. לאחר שהתבקש להתחבר או להפעיל את המקש, לחץ על אישור. אתה יכול גם לבצע בדיקת חומרה על ידי מעבר לכרטיסיית העזרה ובחירת ממשק הבדיקה. אתה רוצה לבחור את התיבה שאומרת כניסות בדיקה ואז רק לשים לב למספר בסוגריים. כאשר המפתח דולק או מתח לרתום הספסל כאשר ה- ECU מחובר, אתה אמור לראות מספר 6, 16, 26 או 36. כאשר ה- ECU עדיין מחובר אך כיבוי או כיבוי של המפתח, אתה אמור לראות 0, 10, 20, או 30. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.