Forum wsparcia

Wyświetlono monit o zakup kolejnej licencji na mój ECU, który jest już powiązany z moim kontem.

Program kostiumów tuningowych poprosił o zakup kolejnej licencji dla mojego ECU, na którą już kupiłem licencję. Na początku pomyślałem, że muszę kupić licencję na to za każdym razem, gdy go flashuję, więc zapłaciłem $100.. Po przeczytaniu niektórych innych postów zdaję sobie sprawę, że muszę tylko zresetować licencję ECU. Czy mogę zresetować moją pierwotną licencję i otrzymać zwrot pieniędzy za drugą zakupioną licencję, której nie potrzebuję? Adres e-mail konta z podziękowaniami to Ryan.sanders20@yahoo.com

Komentarze

  • ryan.sanders20@yahoo.comryan.sanders20@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Nawet po zakupie drugiej licencji na oryginalne ECU nadal pojawia się ten sam komunikat o błędzie. „Brak dostępnej licencji…” Potrzebuję pomocy jak najszybciej, proszę


  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Ta wiadomość jest spowodowana zakupem nowej licencji i włączeniem płatnej funkcji, która nie była dostępna na Twoim koncie. W tym przypadku włączyłeś funkcję Auto-Blip, ale nie posiadałeś dostępnej licencji na automatyczne wyświetlanie na swoim koncie, ta, którą posiadałeś na swoim koncie była już powiązana ze starą licencją.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.