Forum wsparcia

błąd przepisywania z uprzężą ławkową

chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp Posty: 41Verified User

Wystąpił błąd podczas przepisywania z uprzężą ławkową. Potwierdzone w interfejsie testowym. Tylko wiązka na ławce 37 Wiązka na ławce i połączenie ECU 31 Podłącz wszystko aż do źródła zasilania 37 Innymi słowy, czerwony przewód (1) wiązki przewodów jest uszkodzony. Co powinienem zrobić? Nie mogłem wkleić filmu bezpośrednio, więc zostawię tutaj adres. youtube https://youtube.com/shorts/onjzpotzIBc Został napisany dzień wcześniej przy użyciu innej uprzęży stołowej.

Komentarze

  • chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp Posty: 41Verified User

    Uprząż ławkowa BNHA22 SN: 022323 AM001 kawasaki Z400 ECU: 21175-1443(JP)

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Możesz zamówić uprząż zamienną na stronie internetowej ftecu, jeśli nie czujesz się na siłach, aby naprawić istniejącą uprząż.

  • chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp Posty: 41Verified User

    Kiedy użyłem go po raz pierwszy po zakupie, nie zadziałał. Jeśli zmienisz tylko okablowanie, możesz to zrobić tutaj. Wyglądało na to, że nie było problemu z położeniem sworznia wiązki przewodów pojazdu. Czy jest to problem z białym przewodem z zasilacza 5 V? Myślę, że jeśli nie ma gwarancji to można to rozebrać i naprawić.

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Kiedy kupiłeś tę uprząż?

  • chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp Posty: 41Verified User

    Numer zamówienia 114864 3 czerwca Mój przyjaciel doznał kontuzji na motocyklu i wrócił z pracy, więc ostatnio próbowałem go w końcu napisać od nowa. Zamówiłem uprząż rowerową i przyszła, więc planuję ją tutaj przepisać. W przyszłości myślę o zastosowaniu uprzęży ławkowej.

  • todd@ftecu.comtodd@ftecu.com Posty: 102Staff User

    Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją uprząż i wykonaliśmy naprawę gwarancyjną.

  • chomorin07@yahoo.co.jpchomorin07@yahoo.co.jp Posty: 41Verified User

    Dziękuję za odpowiedź! Teraz możesz go bezpiecznie przepisać. Dane FTecu były doskonałe, a wybór ustawień był łatwy!

Ta dyskusja została zamknięta.