Forum wsparcia

2017 R1M Wiele licencji na jednym ECU

davidsantillanes@rocketmail.comdavidsantillanes@rocketmail.com Posty: 2Verified User
edytowano June 2023 w R1

Minęło trochę czasu, odkąd sflashowałem ECU BX4-8591A-10 z licencją nr 6C86F257. Używam BNKT18 SN: 040819JR025. Przed tą próbą dwukrotnie sflashowałem ten sam ECU. Pierwsze dotyczyło usuwania exup, blokowania płyty, usuwania kotów grobów przy użyciu pliku grobów BX4-8591A-10-(USA). Żadnych problemów. Rower działał świetnie, żadnych problemów z funkcjami sterującymi, nie świeciła się kontrolka silnika. Drugie dotyczyło dodania funkcji Auto Blip. Użyty ten sam plik niczego nie zmienił, wystarczy włączyć funkcję. Żadnych problemów. Rower działał świetnie, żadnych problemów z funkcjami sterującymi, nie świeciła się kontrolka silnika. Auto blipper spisywał się świetnie. Niedawno kupiłem zestaw ABS Delete (YAM_ABS_DEL_1) i zestaw samodostrajający ECU Yamaha ActiveTune AFR z zamkniętą pętlą ( FT_YAM_LCAT). Próbowałem sflashować ECU i nie rozpoznałem ECU ani licencji i zmusiłem mnie do zakupu drugiej licencji. Pobrałem opłatę za dwie nowe licencje, których nie potrzebuję. Numer licencji 9719AD36, 5D2BB019. Po próbie flashowania wyłączył funkcję autoblippera, ponieważ był dołączony do licencji nr 6C86F257. Więc teraz funkcja aktywnego strojenia jest dołączona do L# 5D2BB019. Po podłączeniu do roweru. Zaczęło się, ale elementy sterujące opcjami myślnika/menu nie działają. Sprawdź również zapaloną kontrolkę silnika. Próbowano ponownie sflashować i zaczął powracać do innej licencji, która nie pozwalała na załadowanie funkcji automatycznego dostrajania. Wypróbowałem wiele plików i ponowne flashowanie, a także powróciłem do stanu fabrycznego, ale nic nie wyczyściło kodu silnika ani nie pozwoliło na działanie elementów sterujących. Czy ktoś może pomóc w uzyskaniu wszystkich funkcji na jednej licencji i pomóc w utracie funkcji sterowania. Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana.

Komentarze

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.