Forum wsparcia

Prześlij/udostępnij pliki ECU

Witam Jak udostępniać własne pliki ECU? Mogę to tylko zapisać na swoim komputerze. A jeśli kliknę Zapisz na moim koncie, powie mi „Sukces”, ale nie mogę go znaleźć w Menedżerze plików. Czy ktoś może mi pomóc? Dziękuję

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Gdy zapiszesz plik na swoim koncie, zostanie on zapisany w Twoich prywatnych plikach w zakładce „moje konto” w menedżerze plików. Nie wiesz, jak dostać się do menedżera plików? Kliknij otwartą kartę, a następnie wybierz menedżera plików. Po znalezieniu pliku pod plikami prywatnymi, kliknij go prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz opcję Przenieś do plików publicznych. Dzięki, Jasonie A.

  • matbol8@gmail.commatbol8@gmail.com Posty: 8Verified User

    Cześć, No to jest problem.. nie pokazuje żadnych plików na moim koncie nawet po 5 próbach zapisania :/ Co mam zrobić? Odinstalować i ponownie zainstalować oprogramowanie? Maciej B.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, mogę dobrze zapisywać pliki na moim koncie i przenosić je jako pliki publiczne. Być może w tym procesie robisz coś złego. Czy możesz przesłać mi film wideo, jeśli próbujesz to zrobić? Dzięki, Jasonie A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.