Forum wsparcia

Problem z komunikacją uprzęży bocznej roweru R6

jeffitalia@yahoo.comjeffitalia@yahoo.com Posty: 3Verified User

Cześć chłopaki, właśnie zainstalowałem wiązkę boczną roweru na moim 2008 R6, zarejestrowałem kabel USB datalink i próbowałem odczytać ECU. Otrzymuję błąd informujący, że nie można odczytać ECU. Zadzwoniłem do twojego wsparcia technicznego i zasugerowałem, że muszą istnieć piny, które nie są do końca zainstalowane poprawnie. Głównie ze względu na odczyt interfejsu urządzenia pokazujący 3 błędy wyjściowe. Wielokrotnie usuwałem i ponownie instalowałem wszystkie szpilki. Nawet zamiana miejsc na dwa wymienne czerwone przewody. Brak zmian w błędzie podczas próby odczytu ECU, ani w teście interfejsu urządzenia (3 błędy wyjściowe). W tym momencie myślę, że szpilki nie są problemem. Wszelkie inne pomysły, które możesz mieć, prześlij je razem. dzięki Jeff

Komentarze

  • jeffitalia@yahoo.comjeffitalia@yahoo.com Posty: 3Verified User

    Odczytywanie ECU daje następujący „alert”: Nie udało się połączyć z ECU Ten typ ECU nie jest natywnie czytelny. Należy pamiętać, że próby odczytu zakończą się niepowodzeniem z tym typem ECU, chyba że ten ECU został już sflashowany przez twoje konto. Żeby było jasne, ten ECU został już sflashowany, a licencję z której sflashowano miałem przeniesione na moje konto.

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Wystąpił problem z połączeniem sprzętowym, dlatego próba odczytania ECU powoduje wyświetlenie komunikatu „Nie udało się połączyć z ECU”. „3” w teście wejścia interfejsu testowego oznacza, że wystąpił problem z połączeniem z jednym z czerwonych przewodów lub prawdopodobnie z ładowaniem akumulatora.

  • jeffitalia@yahoo.comjeffitalia@yahoo.com Posty: 3Verified User

    PSA: ten problem był spowodowany użyciem standardowej wiązki przewodów w rowerze wyścigowym. Niektóre czujniki zostały usunięte i dlatego szelki boczne roweru NIE będą działać. Oprogramowanie szuka kompletnych obwodów do każdego czujnika, a ponieważ niektórych brakuje, odczytuje je jako zły obwód zasilania lub masy. Rozwiązaniem jest użycie zestawu Bench Flash i odczyt/flashowanie ECU odłączonego od roweru.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.