פורום תמיכה

הרישיונות / ים שלי / הם קורסים והתוכנה לא מזהה את הרישיונות / ים שלי

pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de הודעות: 12Verified User

לבעיה זו פתחתי כרטיס במאי אך לא קיבלתי שום תמיכה. הגורם לבעיה זו היה כבל 12V שנשבר במהלך הבזקי מפה שהבהבתי בעבר אבל עם כמה שינויים כעת. זו לא צריכה להיות בעיה, אך במהלך ההבזק הפלאש הפסיק. ניסיתי פעם שנייה אך כעת התוכנה ביקשה ממני לקנות רישיון חדש. אחרי כמה ימים ללא תגובה של FTecu הוריתי רישיון חדש לנסות פלאש עם אותה תוצאה כמו קודם. עכשיו יש לי ימאהה R1 שאני נוהג רק על מסלולי מרוצים אבל לא רץ מאז מאי, 2 רישיונות שהתרסקו ולא היה שום תמיכה מצד FTECU. היחיד שמנסה לעזור היה מייק ביינבו. חבר סיפר לי על בעיות דומות שהבהבו לסכום ה- R1 שלו וכי הוא קיבל קובץ איפוס כדי לפתור את הבעיה שלו. החומרה שלי מתוקנת וכל הבדיקה נעשית בסדר. מה שאני צריך זה קובץ איפוס ואיפוס הרישיונות שלי. תודה פיטר

הערות

• pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de הודעות: 12Verified User
  • kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

ניסית לאחרונה? ממה שאני יכול לראות, הרישיונות שלך אופסו.

כן זה נכון. מייק ביינבו ביקש לאפס את הרישיונות שלי ואחרי כן ניסיתי שוב באותה תוצאה. אבל לא קיבלתי קובץ איפוס עבור ה- ECU של ימאהה שלי שיצליח להבהב עם תחילה לאיפוס ecu ואז מהבהב עם מפת האיחוד האירופי לשנת 2015. בברכה פיטר

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אין קובץ איפוס עבור R1 שאנו יודעים עליו, זה רק עבור FZ / MT07. אם חברך "קיבל קובץ איפוס" עבור ה- R1 שלו, מדוע הוא לא יכול לחלוק אותו איתך כדי שתוכל להשתמש בו? או אם אינך בטוח בתוקפו, אתה יכול לשלוח אותו אלינו ונוכל להסתכל עליו.

אוקיי, אני אשאל אותו אם הוא עדיין מחזיק בתיק הזה. יכול להיות שהוא מכר את הכל להשלים עם ה- R1 שלו כי עכשיו הוא נוהג ב.מ.וו. בברכה פיטר

הי קנט, אני חושב, אני לא צריך את קובץ האיפוס הזה. כמו שאמרת הרישיונות שלי שוב מאוששים, אני רק ניסיתי להבהב את ה- ecu שלי ועשיתי את זה בדיוק לפי ההוראות המהבהבות. אני לא יודע מה קורה ולא יכול להאמין, אבל זה הצליח. R1 שלי שוב רץ. תודה רבה פיטר

היכנס או הירשם כדי להגיב.