Forum wsparcia

Problemy z MT-10 SP - Szorstki bieg jałowy, umieranie przy niskich obrotach

nullscan@gmail.comnullscan@gmail.com Posty: 6Verified User

Mam 2017 MT-10 SP, wgrałem nieograniczoną mapę dla BW8-8591A-00 (Wielka Brytania). Teraz kupiłem rower w Korei, przywieziony z Japonii. Czy spowodowałoby to problemy, mimo że mój ECU ma ten sam numer modelu? Rower trzęsie się na biegu jałowym i wydaje się bardzo szorstki po wciśnięciu przepustnicy. Dodatkowo kazałem mu umrzeć na pierwszym miejscu, ponieważ wczoraj zatrzymywałem się 3 razy, gdy spadały obroty. O motocyklu: Nieograniczona mapa MT-10 SP Bieganie 87 Octane Akrapovic mid pipe Leo Vince może, wydaje się trochę jednorożcem i nie znalazłem mapy specjalnie dla tej konfiguracji. Poza tym mam w drodze uprząż ActiveTune, ale próbowałem wymyślić, gdzie mogę wetknąć tę konfigurację, zanim to się pojawi, ponieważ tak naprawdę nie chcę odkładać roweru na półkę do tego czasu.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano April 2021

    Cześć, jeśli wczytasz go z powrotem do pliku zapasowego, aby przywrócić zapas paliwa, zapłon itp. ... czy problem zniknie? Dzięki, Jason A.

  • nullscan@gmail.comnullscan@gmail.com Posty: 6Verified User

    Spróbuję ponownie, ale ostatnim razem otrzymywałem kody informujące o niewystarczającej liczbie licencji oprogramowania. Jestem na czas w Korei, więc trochę minie, zanim do tego wrócę. Dzięki.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, daj mi znać swoje wyniki po przetestowaniu. Dzięki, Jason A.

  • nullscan@gmail.comnullscan@gmail.com Posty: 6Verified User
    edytowano April 2021

    Cóż, zajęło to flashowanie dziś rano, wciąż szorstkie i zgasło zaraz po tym, jak to zacząłem. Zacząć odczuwać dziwne drżenie przy około 3,5 km przez prawy kołek. Nadal czuję niespalony gaz na światłach stopu. Jeśli PN są takie same, nie powinno być różnicy w mapowaniu, jeśli jego UK vs JP / KR, prawda?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc to powinien być plik kości dla twojego ECU, co oznacza, że będzie działał dokładnie tak samo, jak w fabryce. Albo myślę, że masz problem z motocyklem, albo może twój ECU ma wspólny numer części, ale ma inne mapowanie. Jeśli możesz znaleźć inny ECU z twojego regionu, z dokładnie tym samym numerem części, czyli materiałem kostnym, chciałbym, abyś wysłał go do mnie, abym mógł go wykonać prototypem i dowiedzieć się, czy coś jest inne, czy nie. Dzięki, Jason A.

  • fendwoly@gmail.comfendwoly@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć. Skąd mogę pobrać mapowanie dla MT07? Próbuję przeszukać sieć PowerCommander, ale nie mogę jej znaleźć

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.