פורום תמיכה

זמינות קובץ CBR1000RR SP1 2019

jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com הודעות: 27Verified User

האם יש למישהו תמונת SP1 ECU לשנת 2019? קובץ ה- FT בתיקיית 2017-2019 הפך את שליטת הגלגלים שלי למיושנת ועכשיו התצוגה פשוט מהבהבת. 😣 כמו כן, נראה שהרישיון שלי נעול כעת, אז איך אוכל לאפס אותו בכדי שאוכל לכתוב מחדש?

Wonderful1

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, האם קראת את ה- ECU לפני שהבהבת בפעם הראשונה? ה- ECU שלך עשוי להיות מספר חלק שונה ממה שרשמנו. תודה, ג'ייסון א.

• jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com הודעות: 27Verified User

ג'ייסון, ניסיתי לקרוא את זה כמה פעמים, אבל כל הזמן קיבלתי שגיאה. בבירור טעיתי בהסקנתי שקובץ בתיקיה 2017-2019 יחול על 2019 שלי, אז עכשיו נראה שאני במצב קשה. בברכה, ג'רוד

היי, מספר החלק שלך הוא החלק החשוב. האם אתה מהבהב לספסל או מהבהב בצד האופניים? תודה, ג'ייסון א.

אני מהבהב בספסל. מק"ט הוא 38770-MKF-LK2.

היי, אז כרגע אין לנו את אותו קובץ מספר חלק. עם איזה קובץ הבזקת אותו? תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, הבזקתי את זה עם "CBR1000 SP1 2017 - 38770-MKFA-L13 - MKFA20A (ארה"ב) - ללא הגבלה", אך חשדתי שיהיה לה יישום מבוסס יותר רחב מכיוון שזה היה קובץ ה- SP1 האמריקאי היחיד בתיקיה 2017-2019. בברכה, ג'רוד

שלום, אם תסתכל על כמה פוסטים מלמעלה תראה: https://forum.ftecu.com/discussion/165/extremely-important-please-double-check-that-you-are-attempting-to-flash-the-correct-file ההודעה הזו מדברת על כמה חשוב להיות בטוח שאתה מהבהב את ה- ECU שלך עם קובץ מספר חלק תואם אלא אם כן אני מורשה אחרת על ידי כאן. ECU של Keihin (הונדה) הם מסובכים במיוחד וסבירים יותר לבנים, להישבר או להיפגע לצמיתות בהשוואה ל- ECU של דנסו או מיצובישי רגיל (ימאהה / סוזוקי / קוואסאקי) ברגע שנקבל סקירה של ECU מלאי עם מספר החלק הספציפי שלך אנו יכול לנסות ולהתחיל בתהליך ההגדרה. הייתי מניח שברגע שיהיה לנו את הקובץ הנכון בשבילך כולם יהיו טובים שוב, אבל אני לא יכול להבטיח לך שמכיוון שמדובר בממשק ECU של Keihin. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, אני מעריך כל מה שאתה יכול לעשות בכדי לסייע בקובץ הנכון. תודה לך, ג'רוד

היי, אני אפנה לאנשים מסוימים ונראה אם אני יכול למצוא את מספר החלק הזה של ECU בכל מקום ואנחנו יכולים לנסות לקבל ממנו קריאה. זה ייקח קצת זמן אני מתאר לעצמי. אני אעשה כמיטב יכולתי לעדכן אותך במה שאני יכול למצוא, אם לא תשמע כלום במשך כמה שבועות אנא חזור איתי. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, הבין! תודה! שיהיה לך חג מולד שמח! ג'רוד

בוקר טוב ושנה טובה, ג'ייסון! רק לבדוק אם יש התקדמות במפת SP1 2019? הערה: גיליתי גם שהמיפוי המיושם שלל לחלוטין את בקרת המשיכה שלי. בברכה, ג'רוד

ג'רוד, שנה טובה! נאמר לי שקובץ זה יישלח אלינו בשבוע הבא למעשה מעוסק משלנו. לאחר סיום זה יכול להימשך שבוע נוסף להשלמת הקובץ, תלוי בכמות שנערמת על הצלחת שלנו. אני אשמור אותך בלופ. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, נשמע טוב! אני מעריך את עזרתך לקראת החלטה. תודה לך, ג'רוד

היי, ג'ייסון! יש לך מזל לקבל את הקובץ מהסוחר שלך? תודה, ג'רוד

ג'רוד, אני עדיין מתקשר איתם אבל עדיין שום דבר. ברגע שיש לי את הקובץ ביד אודיע לך. נאמר לי עכשיו השבוע, נראה ... תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, מילה כלשהי? תודה, ג'רוד

ג'רוד, מצטער על האיחור בתגובה כאן. אני יכול לאשר שקיבלתי מהם קובץ ביום שישי בערב. תהיה לי הזדמנות לבדוק את זה בסוף השבוע. אני אעדכן אותך ברגע שיהיה לי מידע נוסף עבורך. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, הצלחת לבדוק את הקובץ שקיבלת? תודה! ג'רוד

ג'רוד, עדיין לא הצלחתי לפצח את זה, אם כי גם לא היה לי את הזמן המתאים לצלול לתוכו באמת בגלל כמה צוותים שהובילו לכאן את קוביד ויעדרו. אני מצטער, אבל זה עלול לקחת קצת זמן מכיוון שיותר משימות היום יום מוטלות על כתפי כרגע. אני אעשה כמיטב יכולתי לעדכן אותך כיוון שיש לי עדכונים. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, התקדמות כלשהי? האם אתה יכול לפחות לחלוק את מיפוי המניות כדי שאוכל להפסיק להבהב אלי? תודה, ג'רוד

ג'ייסון, כל התקדמות תוערך, זה מתארך קצת בשן. תודה, ג'רוד

ג'ייסון, משהו? ג'רוד

ג'ייסון, אני מאוכזב שלא שמעתי שום דבר עד עכשיו. אני מקווה שנוכל לפתור את זה בקרוב. תודה לך, ג'רוד

להרשם! ג'רוד

ג'רוד, אני בודק כיצד נוכל להביא לך את הקובץ ללא נתונים ממשיים, כך שתוכל לפחות לגרום לאופניים לעבוד ללא אורות דולקים. אני עובד עם הצוות שלנו כאן כדי להבין דרך לעשות זאת. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, האם אינך מסוגל לטעון רק את מיפוי המניות בעץ הקבצים שבו קיימים הקבצים האחרים? היכולת להתחיל חזרה בריבוע הראשון, כביכול, תהיה נקודת התחלה טובה. כפי שציינת, לפחות אז המקף שלי יפסיק להבהב ויכולתי לשים אמון בהגדרות ה- HSTC שוב. תודה לך, ג'רוד

ג'רוד, זה לא פשוט כמו שאפשר לחשוב. אני אשלח לך בדוא"ל קובץ ריק ואני רוצה שתנסה לכתוב אותו בבקשה ל- ECU שלך. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון, לאחר ניסיונות כושלים עם הקובץ החדש, קנט הזכיר כי תצטרך להסתכל שוב על הנתונים. הצלחת לעשות זאת? תודה, ג'רוד

ג'ייסון, יש התקדמות לדווח? תודה, ג'רוד

ג'ייסון, יש חדשות? תודה, ג'רוד

Wonderful1
היכנס או הירשם כדי להגיב.