Forum wsparcia

Błąd „Import paliwa do komputera”.

MAT-TUN1000MAT-TUN1000 Posty: 2Verified User

Witam.

Nie mogę uruchomić importu paliwa do komputera. Wymagane przyciski nie pojawiają się. Przeszukałem fora w przeszłości i widziałem podobne objawy, ale nie rozwiązały problemu. Próbowałem odinstalować i ponownie zainstalować ., ale to nie zadziałało. Daj mi znać, jak rozwiązać ten problem.

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano February 2021

    Cześć, Może to być problem z tłumaczeniem języka. Czy próbowałeś przywrócić język angielski? Jakiego pliku ECU z numerem części używasz? Dzięki, Jason A.

  • MAT-TUN1000MAT-TUN1000 Posty: 2Verified User

    Cześć Jason Dziękuję za komentarze. Jeśli chodzi o ustawienia języka, przekonwertowałem je raz na „angielski”, ale wynik się nie zmienił. Kiedy zmieniłem ustawienie języka, wylogowałem się i zalogowałem ponownie. Numer części I używam to „32920-47HB0”. Próbowałem zarówno standardowego, jak i nieograniczonego, ale nie mogłem tego zrobić.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, z pewnością jest to jakiś problem po twojej stronie, ponieważ nie zdarza się, że używam dokładnego pliku. Jeśli nie jest to ustawienie języka, prawdopodobnie jakiś rodzaj ustawień systemu Windows na twoim komputerze. Czy tekst został powiększony bardziej niż ustawienia OEM? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.