Forum wsparcia

Dostępność pliku CBR1000RR z dodatkiem SP1 2019

Czy ktoś ma obraz ECU 2019 SP1? Plik FT w folderze 2017-2019 sprawił, że moja kontrola wheelie stała się przestarzała, a teraz wyświetlacz po prostu miga. 😣 Ponadto moja licencja wydaje się być teraz zablokowana, więc jak zresetować ją, aby móc ponownie pisać?

«1

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, czy odczytałeś ECU przed pierwszym flashowaniem? Twój ECU może mieć inny numer części niż ten, który wymieniliśmy. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, próbowałem to przeczytać kilka razy, ale ciągle otrzymywałem błąd. Wyraźnie popełniłem błąd, stwierdzając, że plik w folderze 2017-2019 miałby zastosowanie do mojego 2019, więc teraz wygląda na to, że mam trochę kłopotów. Pozdrawiam, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Twój numer części jest ważną częścią. Czy wykonujesz obróbkę na ławce czy na rowerze? Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Migam na ławce. P / N to 38770-MKF-LK2.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, więc obecnie nie mamy tego pliku z numerem części. Z jakim plikiem sflashowałeś to? Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, sflashowałem go z "2017 CBR1000 SP1 - 38770-MKFA-L13 - MKFA20A (US) - Unrestricted", ale podejrzewałem, że będzie miał szerszą aplikację, ponieważ był to jedyny plik US SP1 w folderze 2017-2019. Pozdrawiam, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jeśli spojrzysz na kilka postów od góry, zobaczysz: https://forum.ftecu.com/discussion/165/extremely-important-please-double-check-that-you-are-attempting-to-flash-the-correct-file Ten post mówi o tym, jak ważne jest, aby upewnić się, że flashujesz swój ECU z pasującym plikiem z numerem części, chyba że ja autoryzuję tutaj inaczej. Sterowniki Keihin (Honda) są szczególnie trudne i bardziej podatne na zepsucie, pęknięcie lub trwałe uszkodzenie w porównaniu do zwykłego ECU Denso lub Mitsubishi (Yamaha / Suzuki / Kawasaki). mogą spróbować rozpocząć proces definiowania. Zakładam, że kiedy już będziemy mieli dla was właściwy plik, wszystko będzie dobrze, ale nie mogę wam tego zagwarantować, ponieważ jest to ECU Keihin. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, doceniam wszystko, co możesz zrobić, aby pomóc z poprawnym plikiem. Dziękuję, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, skontaktuję się z kilkoma osobami i zobaczę, czy mogę znaleźć gdziekolwiek ten numer części ECU i możemy spróbować go odczytać. Wyobrażam sobie, że zajmie to trochę czasu. Zrobię co w mojej mocy, aby na bieżąco informować Cię o tym, co mogę znaleźć. Jeśli nic nie usłyszysz przez kilka tygodni, skontaktuj się ze mną. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, zrozumiałem! Dziękuję Ci! Życzę Wesołych Świąt! Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Dzień dobry i szczęśliwego Nowego Roku, Jason! Sprawdzasz tylko, czy jest jakiś postęp na mapie z dodatkiem SP1 2019? Uwaga: odkryłem również, że zastosowane mapowanie całkowicie zniweczyło moją kontrolę trakcji. Pozdrawiam, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, szczęśliwego Nowego Roku! Powiedziano mi, że ten plik zostanie wysłany do nas w przyszłym tygodniu od naszego sprzedawcy. Gdy to zrobisz, ukończenie pliku może zająć około tygodnia, w zależności od tego, ile jest ułożone na naszym talerzu. Będę Cię informować na bieżąco. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, brzmi dobrze! Doceniam twoją pomoc w rozwiązaniu. Dziękuję, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Hej, Jason! Udało Ci się zdobyć plik od sprzedawcy? Dzięki, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, nadal jestem z nimi w kontakcie, ale jeszcze nic. Poinformuję Cię o tym, gdy będę miał akta. Powiedziano mi, że w tym tygodniu zobaczymy ... Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jakieś słowo? Dzięki, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi tutaj. Mogę potwierdzić, że otrzymałem od nich plik w piątek wieczorem. Powinienem mieć okazję przyjrzeć się temu pod koniec tego tygodnia. Będę Cię na bieżąco informować, gdy będę miał dla Ciebie więcej informacji. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, czy mogłeś zajrzeć do otrzymanych plików? Dzięki! Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, nie byłem jeszcze w stanie tego złamać, chociaż nie miałem też odpowiedniego czasu, aby naprawdę się w to zanurzyć, ponieważ niektórzy pracownicy ściągnęli tu Covida i byli nieobecni. Przykro mi, ale może to zająć trochę czasu, ponieważ w tej chwili na moich barkach spoczywa więcej codziennych zadań. Zrobię co w mojej mocy, aby zaktualizować Cię, ponieważ mam aktualizacje. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jakieś postępy? Czy możesz przynajmniej udostępnić mapowanie akcji, abym mógł przestać na mnie migać? 😊 Dzięki, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, każdy postęp byłby doceniony, to robi się trochę za długo w zębie. Dzięki, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, coś? Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jestem rozczarowany, że do tej pory nic nie słyszałem. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się to rozwiązać. Dziękuję, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Odprawa! Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, szukam sposobu, w jaki możemy dostać plik bez rzeczywistych danych, żebyś mógł przynajmniej uruchomić motocykl bez włączonych świateł. Pracuję tutaj z naszym zespołem, aby znaleźć sposób na zrobienie tego. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, czy nie możesz załadować tylko mapowania akcji w drzewie plików, w którym istnieją inne pliki? Możliwość rozpoczęcia z powrotem od punktu wyjścia, że tak powiem, byłaby dobrym punktem wyjścia. Jak wspomniałeś, przynajmniej wtedy moja kreska przestałaby migać i mogłem ponownie zaufać ustawieniom HSTC. Dziękuję, Jerrod

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Jerrod, to nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wyślę Ci e-mailem pusty plik i chcę, abyś spróbował zapisać go w swoim ECU. Dzięki, Jason A.

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, po nieudanych próbach z nowym plikiem, Kent wspomniał, że będziesz musiał ponownie przyjrzeć się danym. Czy byłeś w stanie to zrobić? Dzięki, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jakieś postępy do zgłoszenia? Dzięki, Jerrod

  • jerrodrickard@gmail.comjerrodrickard@gmail.com Posty: 27Verified User

    Jason, jakieś wieści? Dzięki, Jerrod

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.