פורום תמיכה

צביעות לאפשר Autoblipper על R1 (2017)

hw1987@gmail.comhw1987@gmail.com הודעות: 2Verified User

רכשתי "R1 Auto-Blipper Clutchless Downshifting Kit" והתקין אותו. ולאחר מכן רשום קוד הפעלה תכונה בתשלום על רישיון ECU שלי. כדי לאפשר QS / Auto-Blipper, בדקתי TRUE ב- FTECU והבזק את ה- ecu שלי. אבל השגיאה "שגיאה נכשלה: תמונת ECU לא חוקית ..." התרחשה ולא יכול להפעיל את המנוע. כיצד ניתן להשתמש ב- Autoblipper ב- R1 שלי (2017)?

הערות

• bruzzese.mirko@gmail.combruzzese.mirko@gmail.com הודעות: 7Verified User
    נערך July 2019

אותה בעיה אבל עם R1 2018 bx4-8591a-30, בסוף .... נכשלה שגיאה: תמונה ECU לא חוקיים ניסיתי עם קובץ המניות

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User
    נערך July 2019

2018 r1 אין אפשרות אוטומטית Blipper באפשרויות פלאש. אם אתה נתקל בבעיה המאפשר אוטומטית Blipper אפשרות ב 2018 BX4-8591A-30 אתה בהחלט משתמש בקובץ הלא נכון.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

בבקשה לבדוק carefully כדי לוודא שהקובץ שבו אתה משתמש להבהב על R1 שלך הוא הקובץ הנכון. הסיבה ל "תמונת ECU לא חוקית" היא כי הקובץ שאתה מנסה פלאש לא מתאים כראוי ECU האופניים שלך.

• hw1987@gmail.comhw1987@gmail.com הודעות: 2Verified User

תודה על התשובה. ניסיתי כמה פעמים להבהב ECU שלי, אבל לא הצליח. אני יכול פלאש ECU כראוי עם autoblipper מושבת. אבל כדי לאפשר, פלאש נכשל. אני מודאג כי רישיון שלי autoblipper מראה "2015" R1 Auto-Blipper Kit. האם זה בסדר שלי R1 2017? כמובן שרכשתי blipperkit עבור "2017" ולרשום קוד הפעלה הכוללים בערכה.

• chrisgardellchrisgardell הודעות: 48Staff User

אני אצטרך לצוות המחשבים שלי לבדוק זאת יותר, אבל אני זקוק למידע נוסף .. בבקשה: 1) לנסות לכתוב את ה- ecu שלך עם הפעלת התכונה (ערכת הצמצם האוטומטי R1 R1 בסדר 2015-17). 2) אם כתוב נכשל "אימות תמונת ECU" שמור את הקובץ כשם קובץ חדש (תהליכי הכתיבה משנה את תוכן הקובץ) 3) שלח את הקובץ לדוא"ל support@ftecu.com.

היכנס או הירשם כדי להגיב.