Forum wsparcia

mapa doładowania turbo! dla yxz1000r non-spotshift?

2

Komentarze

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    cześć ween włożyłem wszystkie mapy paliwowe 25% + więcej ,,, działa idealnie zawsze miło reaguje, ale stal nie jestem teraz jaki powinien być mój cel AFR, więc nie przegrzewam silnika i turbosprężarki czy możesz mi powiedzieć, co mam pracować z? Po prostu staram się uzyskać najlepszą melodię bez uszkodzeń i grać bezpiecznie!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, polecam każdemu, kto kupił zestaw, od tego, co polecają do docelowego AFR. Dzięki, Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    🙄

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    Zrobię to teraz, to jest zepsute !!!!!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano October 2019

    Cześć, Turbo-tuning i tuning samochodu, który nie był pierwotnie wyposażony w turbosprężarkę, niekoniecznie jest spacerkiem po parku, a my ostrzegaliśmy cię przed uszkodzeniem silnika. W razie pytań dotyczących naszego produktu, proszę o kontakt. Dzięki. Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    to nie twoja wina i to nie moja, rozerwała się uszczelka zaworu i olej wypłynął aż do zatrzymania ... ten silnik został ustawiony tutaj w importerze YAmaha !!!! Zrobiłem na nim 100 km Jedynym problemem jest to, że nie znam tej samej wyspy i informacji, aby wykonać dobrą robotę! i nie, to nie jest spacer po parku. Jestem mechanikiem od ponad 30 lat, dlatego zadałem tyle pytań i nie znałem odpowiedzi !!!

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, przykro mi z powodu problemów z silnikiem. W razie pytań dotyczących naszego produktu, proszę o kontakt. Dzięki, Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    silnik zapala krzywki przy 8000 obr / min i pozostaje włączony, dopóki czerwona linia nie zejdzie poniżej 8000 i zgaśnie ... problem dotyczy mapy czujników czytających nowy czujnik 3-barowy, który przesuwa się z zestawem turbo gytr !!!! ... czy można wyeliminować ten błąd z kalkulatora? dzięki.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Jeśli otrzymujesz podwyższenie CEL, przejdź do okna DTC w kolektorze i ustaw obie wysokie wartości na 5,00 Dzięki, Jason A.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, mam inny plik turbo, którego spróbuję. Wyślę Ci to e-mailem. Dzięki, Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    OTRZYMUJĘ, że spróbuję i pozwolę sobie teraz powiedzieć.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, daj mi znać swoje wyniki. Dzięki, Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    cześć, zauważam, że nowa mapa jest bardzo różna pod względem czasu zapłonu .... nie na paliwie, ... i to był główny problem w silniku z powodu detonacji na 3 tłokach 😥 .... zbuduję silnik i spróbuj użyć nowej mapy 🤔🧐. Czy możesz mi powiedzieć numer części kabla do odczytu błędów w ECU?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Powinieneś być w stanie przełączyć YXZ w tryb diag, aby odczytać kody, przytrzymując jednocześnie select i reset, następnie włącz klucz, trzymaj wciśnięty select i reset przez kolejne 5 sekund, a wtedy zobaczysz kody błędów na wyświetlaczu deski rozdzielczej. Dzięki, Jason A.

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    dzięki...

  • fcro@icloud.comfcro@icloud.com Posty: 1Verified User

    Witaj! Jestem nowy na forum! Ścigam się Yxzem bez turbo. Planuję na turbodoładowaniu mojego samochodu. Czy mogę korzystać z map bocznych i czujnika mapy z 3 słupkami w samochodzie? Zrobię własny zestaw turbo. dzięki

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

  • pamotoracing.com@gmail.compamotoracing.com@gmail.com Posty: 33Verified User

    Czy to normalne?

  • hayes_matt@comcast.nethayes_matt@comcast.net Posty: 8Verified User

    Czy możesz mi powiedzieć, ile doładowania i jaki rozmiar wtryskiwaczy jest mapowany dla tego pliku turbo?

  • hayes_matt@comcast.nethayes_matt@comcast.net Posty: 8Verified User

    Co na mapie wzbogacania accel reprezentują liczby 0-106 po lewej stronie? To samo pytanie odnośnie mapy zapłonu 0-100. Czy to TP?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, kto sprzedał Ci plik turbo i który masz? Tak, te wartości to TPS. Dzięki, Jason A.

  • hayes_matt@comcast.nethayes_matt@comcast.net Posty: 8Verified User

    Nie kupiłem jeszcze pliku turbo. Widziałem w poprzednim poście, że macie na sprzedaż plik turbo do $100.. Pytałem, do jakiego doładowania jest ta konfiguracja pliku turbo i jakiej wielkości wtryskiwacze i jakie paliwo?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, napisz do mnie, jeśli masz dodatkowe pytania. Dzięki, Jason A.

  • co mogę powiedzieć, czy ta mapa lub ecu jest ograniczone do mojego YXZ, muszę włożyć PCV, aby zwiększyć wtryskiwacz do pełna, dlatego dodaję problemy w przeszłości ... próbowałem na wszystkie sposoby i nating działa, z wyjątkiem z włączonym PCV

  • Próbowałem zwiększyć wartości tabeli i nie zmienia to odczytu AFR? Czy to samo można mi powiedzieć, na czym polega problem, wygląda na to, że jego blok z fabryki i akceptuje wartości przycinania, ale nie zmieniaj ich! w coś brakuje?

  • ostatnie 2 dni cześć próbowałem tylu śpiewać w tej jednostce ... i zmieniam opóźnienie wtryskiwacza i teraz mam więcej paliwa! ... zajmuje to dużo czasu, aby dowiedzieć się, co robić i odejść nie dostaniesz się do pracy na ECU podczas jazdy / programowania w czasie rzeczywistym na bocznym kablu, samochód nie uruchomi się z włączoną diagnostyką kabla !!! czy to normalne w tym modelu?

    na zdjęciu, co to dokładnie robi?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli widzisz swoją tabelę doładowania paliwowego jako tylko 100, ustaw opcję Włącz mapowanie doładowania na wartość Fałsz, a następnie ustaw ponownie wartość Prawda i ponownie otwórz tabelę Zwiększenie kompresji paliwa. Ta tabela dodaje paliwo do doładowania na podstawie napięcia widzianego z czujnika MAP. Im większe doładowanie, tym wyższe napięcie odczyta czujnik MAP, co z kolei oznacza, że potrzebne jest więcej paliwa. Tutaj możesz dodać paliwo w oparciu o wartości procentowe. Na przykład wartość 100 będzie oznaczać, że pozwala 100% na paliwo, więc opiera się tylko na starych mapach paliwowych. Wszystko powyżej 100 oznacza dodawanie dodatkowego paliwa. Należy pamiętać, jak już powiedzieliśmy, te pliki turbo są niezwykle złożone i nie są już przekazywane żadnemu zwykłemu użytkownikowi. W związku z tym nie oferujemy dużego wsparcia, ponieważ kierujemy biznes turbo przez naszych trzech głównych dealerów w tej dziedzinie: Alba Racing, Dasa Racing i Beyond Redline Performance. To normalne, że samochód nie uruchamia się z 4-pinowym łączem danych podłączonym do bocznych uprzęży roweru, nie ma możliwości dostrojenia w czasie rzeczywistym / na żywo dla tego modelu. Dzięki, Jason A.

  • kwalterb@yahoo.comkwalterb@yahoo.com Posty: 4Verified User

    Cześć, kupiłem tuning turbo zanim został zdjęty z półki. Mam pytanie dotyczące skalowania czujnika. Używam czujnika Bosch 3 Bar TMAP i zastanawiałem się, czy mój utwór mógłby skorzystać na odpowiednim przeskalowaniu go do ECU, ale nie mogę zrozumieć, z jaką skalą został pierwotnie napisany plik Turbo. Założyłem, że jest to 3 bar GYTR przeskalowany tak, aby wyglądał jak 1 bar dla wszystkich aktywności bez wzmocnienia, ale matematyka jest daleka. Czy napięcie czujnika jest takie inne? Mój Bosch odczytuje 4,75 V przy 3,07 bara. Mój samochód jeździ dobrze nisko i wolno, ale ma dużą zmienność AFR, gdy jest mocno dodany do gazu. Chciałbym to wyczyścić, ale czuję, że mój czujnik nie jest do końca podłączony.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.