Forum wsparcia

FZ 07 2015, wydech Yoshi i skrzynia powietrzna DNA

Mam pełny układ wydechowy Yoshi i filtr powietrza DNA, podczas flashowania ECU możesz umieścić na nim różne mapy paliwowe lub może to być tylko jedna. Mam mapę zasilania Fule Comander, która jest dla Yoshi, ale tylko zapasowy filtr powietrza z fajką usuniętą. jak mam napisać mapę Fule, aby była to filtr powietrza DNA i wydech Yoshi? CZY istnieje lepsza mapa Fule? Dzięki

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Jednocześnie można zapisać tylko jeden plik w ECU. Możesz spróbować zaimportować mapy PC do nieograniczonego pliku, aby zobaczyć, jak to działa w pierwszej kolejności. Możesz też wypróbować prosty, nieograniczony plik bez importowanych map komputerowych.

  • jay.beus117@gmail.comjay.beus117@gmail.com Posty: 2Verified User

    Jeśli mam melodię z pełnym wydechem innej marki i melodię air box dna, czy to źle? Melodia działa wszystkie, ale mam Yoshi, a melodia jest dla akrapovic wydechu. Czy istnieje duża różnica między tymi dwoma wynikami?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nie powinno być tak dużej różnicy między nimi. Tylko jeśli chcesz wycisnąć ostatnie HP, musisz przejść do melodii dyno.

  • jak uzyskać aplikację Powercommader. Mam yosh i k i n filtr powietrza. Ale czy mogę dowiedzieć się, jak zdobyć tę mapę, abym mógł sflashować mój rower? proszę pomóż

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, szukasz jednego i zobacz, czy możesz znaleźć coś, co spełnia Twoje wymagania. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.