Forum wsparcia

błąd ecu zablokowany 17KG1

Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

cześć, ponownie mam blokadę ECU po: "Fail Fast Writing ECU (2/2) ,16%"

i nie rozumiem, dlaczego zrobiłem wszystko poprawnie, a pierwszy zapis działał z wyjątkiem" wyłącz funkcję immobilizera ", która nadal nie działa pracować na mapie UE. to jest powód, dla którego próbuję napisać mapę USA, aby rozwiązać problem, ale teraz moje ecu jest zablokowane, aby sprawdzić weryfikację licencji! czy możesz pomóc, proszę i odblokować? to 3. ECU z tym problemem. Byłem podłączony przewodem RJ45 do modemu, więc nie rozumiem, w czym jest problem!

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Do jakiego numeru licencji się odnosisz?

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    50D33B66


  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    czy możesz to odblokować? mój przyjaciel przyszedł po jutro wrócić rowerem ....

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, zresetowałem Twoją licencję. Spróbuj ponownie flashować. Dzięki, Jason A.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Cześć Jason ,, Dzięki za pomoc, ECU jest nadal zablokowany. używam innego ECU i proponuje mi przypisanie licencji A6D22AF9. Zrobiłem to i działa dobrze, ale czy to oznacza, że druga licencja 50D33B66 jest już dostępna? a co z ECU, który jest zablokowany? to trzeci ECU, który mam blokadę ...: '(

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Witam, wyślij mi ECU a spróbuję to naprawić za Ciebie jeśli nie ma w nim uszkodzeń wewnętrznych. Dzięki, Jason A.

  • Fabienlambert@orange.frFabienlambert@orange.fr Posty: 44Verified User

    Cześć Jason, ok, wyślę ci moje 3 ecu, które zostaną zablokowane przez oprogramowanie, jeśli możesz mi w tym pomóc, docenię. Dziękuję Ci

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.