Forum wsparcia

O mapie IGN. MT-07

aaaaaa Posty: 15Verified User

Witaj. Dlaczego jest tyle tabel IGN? Jaka jest każda rola? (# 0 ~ # 17

)

Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jeśli spojrzysz na Indeks Map, pozwoli ci to wybrać dowolną mapę dla określonego biegu w każdym cylindrze. Dzięki, Jason A.

  • aaaaaa Posty: 15Verified User

    Przeoczyłem indeks mapy. Przepraszam, dziękuję Jason

  • matt_ariel@comcast.netmatt_ariel@comcast.net Posty: 6Verified User
    edytowano March 2020

    What/Where is this map index? znalazł

  • ThomasThomas Posty: 7Verified User

    Witam, chcę ręcznie wyregulować tabele zapłonu na podstawie tabel zapasów, ponieważ nie byłem zadowolony z wyników, które otrzymałem po użyciu pliku "nieograniczonego". Naprawdę potrzebuję wyraźnych wątpliwości co do indeksu mapy (Cylinder / Gear), zanim zacznę. Indeks mapy (Cylinder / Gear) w aplikacji pokazuje: Cylinder 1 Bieg # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Mapa # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Cylinder 2 Bieg # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Mapa # 7 # 8 # 9 # 10 # 11 # 12 Czy to prawda, że Mapy: 0 13 14 15 16 17 nie są używane? Kiedy patrzę na mapy zapłonu z pliku "stock" widzę, że: Mapa 1, 2 jest podobna Mapa 4, 5, 6 jest równa Mapa 7, 8 jest równa Mapa 10, 11 jest podobna i podobna do mapy 12,13, 14,15,16,17 (które również są równe) Mapy 0, 3, 9 są odmieńcami! Podejrzewam, że mapowanie (Cylinder / Gear) jest nieprawidłowe, ponieważ pokazuje brak spójności między Cyl 1 i Cyl 2 w oparciu o wartości w tabelach rozrządu. Opierając się na wartościach i podobieństwach na mapach, przypuszczam, że mapowanie (Cylinder / Gear) może wyglądać następująco: Cyl 1 + 2 (Zimny silnik?) Bieg # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Mapa # 0 # 3 # 6 # 9 # 12 # 15 Cyl 1 Bieg # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Mapa # 1 # 4 # 7 # 10 # 13 # 16 Cyl 2 Bieg # 1 # 2 # 3 # 4 # 5 # 6 Mapa # 2 # 5 # 8 # 11 # 14 # 17 Mogę się mylić i to bardzo różni się od indeksu mapy (Cylinder / Gear) w aplikacji. Czy ktoś to wymyślił?

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Masz rację mówiąc, że mapy 0 13 14 15 16 17 nie są używane w taki sposób, w jaki są ustawione. Teraz możesz to jednak zmienić. Jeśli chcesz, możesz sprawić, by wszystkie działały na tej samej mapie IGN, można ją w pełni dostosować. Mapa, której używa, to dokładny numer wymieniony, a nie inny numer. Jeśli nie podoba ci się mapa, w której jest używana, po prostu ustaw ją na inną mapę lub zmień samą mapę lub obie! Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.