Forum wsparcia

Mam nowy numer części ECU Mogę odczytać dane

sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

Próbuję tylko zapisać plik Ninja 400 ECU 1314, aby wpisać 1377. Zanim chcę odczytać plik. Ale oprogramowanie mówi mi, że nie mogę znaleźć formy w koszu. Więc jak mogę odczytać mapę 1377? Zanim użyję 4-pinowej twardości, po prostu odczytałem podstawowy kalkulator CBR1000RR na rynku chińskim. W tym czasie menedżer plików nadal nie miał tego rodzaju ECU. Czyli teraz funkcja jest ograniczona?

Komentarze

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User
    edytowano May 2020

    Nie zaleca się flashowania innego numeru pliku, który nie pasuje do numeru części ECU.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Dziękuję Kento, teraz problem polega na tym, że nie mogę tego odczytać, ale mogę to napisać. To jest problem. I zawsze pokazuje informacje poniżej, czy możesz sprawdzić, co się teraz dzieje? Próbuję czytać 5 razy, ale to się nie powiedzie.


  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Czy masz podobny plik otwórz lewe okno pakietu Tuning Suite? Musisz to zrobić, zanim będziesz mógł odczytać plik z ECU. Po przeczytaniu i pobraniu wyświetli się poniżej pliku, który pierwotnie otworzyłeś.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    tak, otwieram i plik typu US 1371 w lewym oknie. I próbuję odczytać moją mapę ecu z. Ale wszystkie sposoby mówią, że nie udało mi się połączyć z ECU. Mój typ ECU nie jest w zarządzaniu plikami. Mój typ to 1377, więc jeśli chcę odczytać mój ECU, jak mogę to zrobić?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Musisz przesłać nam swoje ECU, abyśmy mogli utworzyć dla niego plik, ponieważ nie mamy pliku dla ECU 1377. Możesz napotkać problemy, jeśli flashujesz 1371 w swoim ECU.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Dziękuję kento, tutaj przygotowujemy 2 ECU, jeden dla Z400, drugi dla ninja 400. Jeśli to możliwe Czy możesz dać ci lukę w dostawie dla Twojej firmy? Możemy obiecać dezynfekcję przed dostawą. Życzymy wszystkiego najlepszego

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Nasz adres to: FTECU Inc. 1010 N. Batavia St. Suite J Orange, CA 92867 Prosimy dołączyć notatkę ze wszystkimi danymi kontaktowymi, a także rok / markę / model roweru i kraj, w którym jest sprzedawany (gdzie jest sprzedawany) .

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Drogi Kento Dziękuję za odpowiedź. Jeśli dostarczamy, zapisujemy dane kontaktowe w pliku dostawy z naszym ECU ok? A tak przy okazji, chcemy kupić twardość po stronie roweru 2 6PIN Jeśli to się skończy, czy możesz wysłać ECU z powrotem z naszym towarem z powrotem trudniejszy? Bez większej opłaty ekspresowej płacimy za ekspresowy koszt twardości po stronie roweru? Życzę wszystkiego najlepszego. Cyrus

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Drogi Kento Dziękuję za twardość. I ECU, które już otrzymaliśmy. Ale o tych dwóch ECU nadal nie mogę go odczytać, nawet dwa ECU odesłałem, kontaktuję się z twardością i próbuję odczytać, ale system nadal pokazuje " Nie udało się połączyć z ECU ": Po prostu blike wcześniej. Nie wiem, co jest z nim nie tak. Ale podejrzewam, że ustawienie oprogramowania może teraz zostać ponownie przesłane do serwera. Hop ten problem szybko się rozwiąże. Czekam na twoją odpowiedź Cyrus


  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, ECU nigdy wcześniej nie były flashowane, więc musisz je flashować, zanim będziesz mógł cokolwiek z nich odczytać. Gdyby te ECU można było odczytać przed flashowaniem, nie musielibyśmy wysyłać ich do nas. Pliki zostały wykonane z ECU i opublikowane w oprogramowaniu Tuning Suite. Proszę, przejdź teraz do ponownego flashowania ECU w normalny sposób. Dzięki, Jason A.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Dziękuję za odpowiedź Jason Tutaj mamy inny problem, rynek Chinses zmieni ECU na ninja400 bez typu limitu, a nowy ECU po prostu przejdzie zlecenie emisji Euro 5. Tak więc wczoraj jeden z dilerów z kawasaki znalazł nas chcąc dodać ten typ ECU w. Dostał już jeden z fabryki. I tutaj chcemy wysłać Ci nasze przeczytanie, ale po prostu nie publikuj w oprogramowaniu. Po prostu zapisz w mojej chmurze dla serwera FTECU. Chcemy, abyśmy otrzymali ten jeden podstawowy tuning do wyścigów w przyszłym roku przed następnym sezonem wyścigowym. nowy beagan NINJA400 do sprzedaży. Poinformuję o tym pubilsh. Czy możesz nam pomóc? Wszystko jest najlepsze Cyrus

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, proszę o osobisty e-mail w tej sprawie. Dzięki, Jason A.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Wyślę ci prywatnie dziękuję za odpowiedź Cyrus

  • gome178@163.comgome178@163.com Posty: 28Verified User

    Spotkałem też ten sam problem, jak mogę go rozwiązać

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, jaki masz problem? Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.