פורום תמיכה

יש לי חלק חדש ECU ECU אני יכול לקרוא את הנתונים

sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com הודעות: 22Verified User

אני רק מנסה לכתוב את הקובץ Ninja 400 ECU 1314 בכדי להקליד 1377. לפני שאני רוצה לקרוא את הקובץ. אבל התוכנה תגיד לי שלא יכולה למצוא את המולדה בפח. אז איך אוכל לקרוא את מפת 1377? לפני שאשתמש בקשיות של 4 פינים פשוט קרא את ECU המניה CBR1000RR בשוק בסין. הפעם למנהל הקבצים עדיין לא היה סוג ECU זה. אז האם הפונקציה עכשיו מוגבלת?

הערות

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך May 2020

לא מומלץ להבהב מספר קובץ אחר שאינו תואם את מספר החלק ECU.

• sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com הודעות: 22Verified User

תודה לך קנטו עכשיו הבעיה היא שאני לא יכול לקרוא את זה, אבל אני יכול לכתוב את זה. זו הבעיה. וזה תמיד מראה את האינפורמציה למטה, אתה יכול לבדוק מה קורה עכשיו? אני מנסה לקרוא 5 פעמים אבל זה לא יצליח.

האם יש לך קובץ דומה שפותח את החלון השמאלי של חבילת הכוונון? אתה צריך לקבל את זה לפני שתוכל לקרוא קובץ מ- ECU. לאחר הקריאה וההורדה, יוצג מתחת לקובץ שפתחת במקור.

כן אני פותח קובץ מסוג 1371 בארה"ב בחלונות השמאליים. ואני מנסה לקרוא את ה- MAP ecu שלי. אבל כל הדרכים אומרות לי שנכשל להתחבר ל- ECU. סוג ECU שלי לא נמצא בניהול הקבצים. הסוג שלי הוא 1377 אז אם אני רוצה לקרוא את ECU שלי איך אוכל לעשות?

אתה צריך לשלוח לנו את ה- ECU שלך כדי שנוכל ליצור עבורו קובץ, מכיוון שאין לנו קובץ ל- 1377 ECU. אתה עלול להיתקל בבעיות אם תעביר את ה- 1371 ל- ECU שלך.

תודה קנטו, הנה אנו מכינים 2 ECU אחד הוא ל- Z400 אחר הוא לנינג'ה 400. אם זה אפשרי האם אתה יכול לתת לך סחיטת משלוח עבור החברה שלך? אנחנו יכולים להבטיח חיטוי לפני המסירה. הלוואי והכל יהיה הטוב ביותר

הכתובת שלנו היא: FTECU בע"מ. 1010 N. Batavia St. .

קנטו היקר תודה על תשובתך ואם אנו למשלוח אנו כותבים את פרטי הקשר במסירת קבצים עם אישור ה- ECU שלנו? ואגב, אנו רוצים לקנות 2 קשיחות אופניים בצד 6PIN אם זה יסיים תוכל לשלוח את ה- ECU בחזרה עם הסחורה שלנו בחזרה קשוחים יותר? ללא דמי אקספרס יותר, אז אנו משלמים עבור עלות אקספרס קשיות צד? הלוואי שהכל יהיה הטוב ביותר. סיירוס

קנטו היקר תודה לך על קשיותך. ו- ECU שכבר קיבלנו. אבל לגבי שני ECU אלה אני עדיין לא יכול לקרוא את זה אפילו שני ECU לשלוח בחזרה אני פונה לקשיות ומנסה לקרוא אבל המערכת עדיין מראה את " ההתחברות ל- ECU נכשלה ": פשוט תקף לפני. אני לא יודע מה לא בסדר עם זה. אבל אני חושד שעם הגדרת התוכנה אולי עכשיו הוחזר עד לנקודה. הופ הבעיה תיפתר מהר. מחכה לתשובתך סיירוס

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

היי, ה- ECU מעולם לא הבזיק בעבר, אז אתה צריך להבהב אותם לפני שתוכל לקרוא משהו מהם. אם ניתן היה לקרוא אותם על ידי ה- ECU לפני שהם מהבהבים, לא היינו צריכים שתשלח אותם אלינו. הקבצים נוצרו מ- ECU ופורסמו בתוכנת Tuning Suite. אנא החלף מחדש את ECU כרגיל. תודה, ג'ייסון א.

תודה על תשובתך ג'ייסון כאן אנו מתמודדים עם בעיה אחרת, שוק הסיינס ישנה את ה- ECU עבור ninja400 ללא סוג מוגבל, ו- ECU חדש פשוט יעביר את צו הפליטה של יורו 5. אז אתמול אחד הסוחרים מקוואסאקי מצא שנרצה להוסיף סוג זה של ECU. הוא כבר מקבל אחד מהמפעל. וכאן אנחנו רוצים לשלוח לך לקרוא את זה אבל פשוט לא לפרסם בתוכנה. מכונת ה- NINJA400 החדשה למכירה. אני אשים לב לפובילש. ואתה יכול לעזור לנו? הכל סיירוס הכי טוב

שלום, אנא שלח לי דוא"ל באופן אישי בנוגע לנושא זה. תודה, ג'ייסון א.

אני אשלח יו בפרטי תודה על תשובה לי סיירוס

• gome178@163.comgome178@163.com הודעות: 28Verified User

פגשתי גם את אותה בעיה. איך אוכל לפתור אותה

היי, איזו בעיה יש לך? תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.