Forum wsparcia

Błąd Z 400 nie powiódł się i licencja nie może teraz korzystać.

sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

Wczoraj właśnie kupiłem licencję na mojego Z400, a iprepare toi sflashowało mój ECU po tym, jak oprogramowanie sflashowało, że sfałszowałem błąd. Potrzebujesz ponownie błysnąć. Więc krzyczę moc i nie reaguję na twardość. Chcę ponownie odświeżyć, ale oprogramowanie mówi mi, że mój ECU nie jest zarejestrowany. Ale sprawdzam, że SN stwierdził, że próbowano uzyskać status.

Sn nr to 505BF125 czy możesz mi pomóc dowiedzieć się, co się ze mną dzieje?


Komentarze

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Czy ktoś tu może rozwiązać mój problem?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Cześć, przepraszam za opóźnienie. Twoja licencja była w stanie próby z powodu problemu podczas procesu flashowania, więc została zresetowana, warto zacząć.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Dziękuję kento, teraz możemy sflashować twój ECU. Przy okazji chcę zapytać, jak mogę zmienić jałowy RMP z flashu ECU? I dlaczego mapa Fule ma SW1 i SW2 dla ninja 400?

  • kento_ftecukento_ftecu Posty: 776Staff User

    Zmieniasz obroty biegu jałowego, przyspieszając zapłon w bardzo małych krokach. Dwie różne mapy paliwowe są funkcją wielu ECU, ale nie wiadomo, jak przełączać się między mapami. Użyj SW1, ale jeśli nie zauważysz żadnej różnicy w AFR podczas wprowadzania drastycznych zmian, wypróbuj mapy SW2.

  • sakuraicyrus@gmail.comsakuraicyrus@gmail.com Posty: 22Verified User

    Drogi Kento Dziękuję za pomoc w biegu jałowym rpm jest już rozwiązany. Widziałem, że mamy nowy produkt dla NINJA 400, czyli wiązkę adaptera diagnostycznego OBDII. Jeśli chcemy, abyśmy wykorzystali tę uprząż, co zrobiliśmy, aby przygotować narzędzie diagnostyczne i samochód OBD Scan Tool. Które narzędzia podpierasz i czy może wyczyścić kod błędu? A czy inne narzędzie do skanowania samochodów może wykonać tę pracę tak, jak zalecasz? Wiesz, że to my w Chinach. Lepiej jest czytać narzędzia po chińsku. To większa wygoda。 Czekam na odpowiedź i wszystko jest najlepsze. Cyrus

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Dowolne narzędzie do skanowania OBD powinno być w stanie połączyć się i komunikować z rowerem. Dzięki, Jason A.

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.