Forum wsparcia

Czy możesz dodać funkcję kasowania immobilizera Yamaha 2019 r6?

Yamaha 2019 r6 
 Czy można dodać funkcję kasowania immobilizera do ECU BN6-8591A-00 (UE)? 


Komentarze

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Witaj, Spróbuj flashować z plikiem US (BN6-8591A-10), upewnij się, że US Harness Config jest ustawiony na false. Jeśli to nie zadziała, musisz podłączyć swój rower do specyfikacji amerykańskiej. Podjąłem instrukcje, które mogę ci przekazać w zależności od tego, czy pierwsza rzecz działa, czy nie. Dzięki, Jason A.

  • redsy86@naver.comredsy86@naver.com Posty: 20Verified User

    Czy mogę usunąć immobilizer ECU BN6-8591A-00? Użyłem już licencji, więc zastanawiam się, czy nie mogę użyć nowej licencji.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User

    Cześć, Spróbuj flashować z plikiem US (BN6-8591A-10), upewnij się, że US Harness Config jest ustawiony na false, a następnie odłącz przewód immobilizera od ECU. Jeśli to nie zadziała, musisz podłączyć swój rower do specyfikacji amerykańskiej. Podjąłem instrukcje, które mogę ci przekazać w zależności od tego, czy pierwsza rzecz działa, czy nie. Dzięki, Jason A.

  • alexanderwaraya@gmail.comalexanderwaraya@gmail.com Posty: 1Verified User

    Cześć. Próbowałem sflashować mój R6 2017 z plikiem US (BN6-8591A-10), ale bez powodzenia! Czy możesz przesłać mi instrukcje dotyczące podłączenia do specyfikacji amerykańskiej? Z pozdrowieniami Alex

  • redsy86@naver.comredsy86@naver.com Posty: 20Verified User

    Flash ECU do pliku US (BN6-8591A-10) zgodnie z instrukcją użytkownika.Jednak silnik pracował, ale był problem z zapłonem. Więc ponownie umieściłem plik EU (BN6-8591A-00) na flashECU i ponownie zamontowałem immobilizer. Rower wrócił do normy. Chcę usunąć immobilizer z pliku UE. Proszę

  • redsy86@naver.comredsy86@naver.com Posty: 20Verified User

    Pytałem wcześniej o immobilizer. Chciałbym wiedzieć, czy usunięcie immobilizera z pliku EU R6 jest możliwe.

  • jason@ftecu.comjason@ftecu.com Posty: 1,071Staff User
    edytowano April 2020

    Cześć, oto instrukcje, które podjąłem, aby przekonwertować wiązkę UE na specyfikację amerykańską, aby usunąć immobilizer: zamiana przewodów wtryskiwacza i cewki w 17 EU R6 na US R6: Aby to zrobić, musisz ponownie podłączyć styki w swoim mały łącznik ECU. Są ponumerowane na zewnętrznych stronach tylnego łącznika. Przewody, które należy przenieść w smaller AMP ECU coupler są następujące: 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16 AKTUALNIE okablowanie roweru jest następujące: 6 Szary z zielonym znacznikiem, 7 Pomarańczowy z zielonym znacznikiem, 8 Szary z czerwonym znacznikiem, 9 pomarańczy. 13 pomarańczowych z czarnym znacznikiem, 14 niebieskich z czarnym znacznikiem, 15 zielonych z czarnym znacznikiem, 16 czerwonych z czarnym znacznikiem. Aby usunąć IMMOBILIZER i prawidłowo użyć pliku specyfikacji USA, musisz ponownie ułożyć te przewody tak, aby odpowiadały wiązce przewodów specyfikacji USA, powinieneś ponownie skonfigurować okablowanie w następujący sposób: 6 Pomarańczowy, 7 Szary z Czerwonym znacznik, 8 pomarańczowych z zielonym znacznikiem, 9 szarych z zielonym znacznikiem, 13 czerwonych z czarnym znacznikiem, 14 zielonych z czarnym znacznikiem, 15 niebieskich z czarnym znacznikiem, 16 pomarańczowych z czarnym znacznikiem. Po ponownym osadzeniu i zablokowaniu terminali ECU, po prostu sflashuj plik US z konfiguracją wiązki przewodów US ustawioną na true. Dzięki, Jason A.

  • redsy86@naver.comredsy86@naver.com Posty: 20Verified User

    Dzięki za pomoc W porządku.

  • redsy86@naver.comredsy86@naver.com Posty: 20Verified User

    Czy 2019 r1 jest w stanie usunąć immobilizer w ten sam sposób?

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby skomentować.