פורום תמיכה

האם אתה יכול להוסיף ימאהה 2019 r6 אימובילייזר למחיקת פונקציה?

redsy86@naver.comredsy86@naver.com הודעות: 20Verified User
ימאהה 2019 r6 
 האם אתה יכול להוסיף פונקציית מחיקת אימובילייזר ל- BN6-8591A-00 (האיחוד האירופי) ECU? 

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, נסה להבהב עם הקובץ בארה"ב (BN6-8591A-10) וודא ש- US Harness Config מוגדר כ- false. אם זה לא עובד אתה צריך לחבר את האופניים שלך למפרט ארה"ב. ערכתי הוראות שאני יכול לתת לך תלוי אם הדבר הראשון עובד או לא. תודה, ג'ייסון א.

• redsy86@naver.comredsy86@naver.com הודעות: 20Verified User

האם אוכל למחוק את מתמר ECU BN6-8591A-00? השתמשתי כבר ברישיון, ולכן אני תוהה אם אינני יכול להשתמש ברישיון חדש.

הי, נסה להבהב עם הקובץ בארה"ב (BN6-8591A-10) וודא ש- US Harness Config מוגדר ככוזב, ואז נתק את חוט ההפעלה מה- ECU. אם זה לא עובד אתה צריך לחבר את האופניים שלך למפרט ארה"ב. ערכתי הוראות שאני יכול לתת לך תלוי אם הדבר הראשון עובד או לא. תודה, ג'ייסון א.

• alexanderwaraya@gmail.comalexanderwaraya@gmail.com הודעות: 1Verified User

היי. ניסיתי להבהב את ה- R6 2017 שלי עם קובץ ארה"ב (BN6-8591A-10), אבל אין מזל! אתה יכול לשלוח לי את ההוראות לחיווט למפרט ארה"ב, בבקשה? בברכה אלכס

Flash ECU לקובץ ארה"ב (BN6-8591A-10) כפי שהורה לך. עם זאת, המנוע פעל, אך הייתה בעיה עם הצתה. אז הנחתי את קובץ האיחוד האירופי (BN6-8591A-00) על ה- FlashECU והחזרתי את המפעיל. האופניים חזרו לשגרה. אני רוצה להסיר את המתקן מקובץ האיחוד האירופי. בבקשה.

ביררתי בעבר את האימובילייזר. ברצוני לדעת אם אפשר או בלתי אפשרי למחוק את המפעיל מהקובץ R6 EU.

נערך April 2020

הי, הנה ההוראות שקיבלתי להמרת הרתמה של האיחוד האירופי למפרט ארה"ב להסרת המתקן: החלפת חוטים של מזרק וסליל בכבל 17 EU R6 ל- US R6: לשם כך תצטרך לחווט מחדש את הסיכות שבקבוצה שלך. מצמד ECU קטן. הם ממוספרים בצדדים החיצוניים של המצמד האחורי. החוטים שצריך להעביר מחדש ב- smaller AMP ECU coupler הם כדלקמן: 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16 בינתיים האופניים מחוברים כדלקמן: 6 אפור עם נגרר ירוק, 7 כתומים עם נגרר ירוק, 8 אפור עם נגרר אדום, כתום 9. 13 כתום עם נגרר שחור, 14 כחול עם נגרר שחור, 15 ירוק עם נגרר שחור, 16 אדום עם נגרר שחור. כדי להסיר את ה- IMMOBILIZER שלך ולהשתמש כראוי בקובץ המפרט של ארה"ב תצטרך לסדר מחדש את החוטים הללו כך שיתכתב עם רתמת החיווט של מפרט ארה"ב, עליך להגדיר מחדש את החיווט שלך כך: 6 כתום, 7 אפור עם אדום tracer, 8 כתום עם נגרר ירוק, 9 אפור עם טריילר ירוק, 13 אדום עם נגרר שחור, 14 ירוק עם נגרר שחור, 15 כחול עם נגרר שחור, 16 כתומים עם נגרר שחור. ברגע שיש לך מסופי ECU מושבים מחדש וננעלים בחזרה, פשוט הבזק את הקובץ בארה"ב עם הרתמה של ארה"ב מוגדרת לאמת. תודה, ג'ייסון א.

תודה על עזרתך. זה בסדר.

האם 2019 r1 מסוגלת להסיר אימובילייזר באותה צורה?

היכנס או הירשם כדי להגיב.