פורום תמיכה

בעיה quickshifter mt07

13

הערות

• jason@ftecu.comjason@ftecu.com הודעות: 1,071Staff User

הי, ניסית לשנות את התזמון בקובץ ללא שינוי? תודה, ג'ייסון א.

• martin@bimet.netmartin@bimet.net הודעות: 47Verified User

היי ג'ייסון. כן, נסה ואין שינוי. אני שולח לך דוא"ל, כמבוקש. תודה.

היי יאנקונס. 5 חודשים ממתינים לפיתרון. ל- Ftecu אין את הקובץ הנכון. אנחנו כבר 2 עם אותה בעיה. אני מצפה שקנט או ג'ייסון יתנו לנו פיתרון מיידי. ברכות. מרטין.

• randommen96shop@gmail.comrandommen96shop@gmail.com הודעות: 30Verified User

הי, חבר שלי עם MT-07 מ -2019 ואותו דגם ECU כמו שאתה יכול לקנות ערכה מאחד מחברינו בזול (הוא נפטר מה -7) כולל quickshifter. עם זאת, זה מדאיג אותי. האם קיימים הגדרות עבודה ידועות עם דגם ה- ECU הזה ועם ה- FTECU QS נכון לעכשיו? אני יודע ששלי עובד בשביל האופניים שלי, עם זאת יש לי דגם 2016, גם את החבר ממנו הוא קונה (אם זה עובד), מעולם לא הצליח ה- QS לעבוד, האופניים היו מודל 2014, QS אפשר אבל לא עשה זאת להגיב. אני מאוד אוהב את הפשטות של FTECU, אבל אם זה לא יעבוד אני לא יעצה לו, זה לא מקובל שיש סיכוי עבודה של 1/5.

הי ראנדן. הניסיון שלי עם Qs הוא רע מאוד. הניסיון שלי עם הברקה הוא טוב. תמיכה טכנית אינה יכולה לתקן את הבעיה. אני ממש מאוכזב.

שלום לכולם, מצאנו בעיה אפשרית בקובץ B34-00 עם חיבור QS מסוג 7 בסגנון החדש. אם יש לך חיבור QS ישן מסוג 6, הוא אמור לעבוד טוב לעת עתה. אנו עובדים על תיקון זה. תודה, ג'ייסון א.

היי ג'ייסון, Thx, איך אני יכול לראות איזה רתמה יש לנו? מה שונה בין סוג 6 ל -7? יתרונות כלשהם? גם מדוע הסוג השתנה? שאלה צדדית, איפה אני יכול למצוא את המספר הסידורי של ecu שלי, אני צריך אותו לפלאש 2wdw, אתה יכול לשלוח לי אותו אולי?

אתה יכול לבדוק את מה שג'ייסון טוען? מרטין, אייגארס או ווילקר? זקוק גם לתשובות מג'ייסון בשאלות הקודמות שלי.

הי, הרתמה QS6 היא רתמת מגשר לאותת QS דרך חיישן Tip Over. הרתמה הזו הופסקה מכיוון שלחלק מהאופניים לא היה חוט האות הדרוש בשורה העליונה באמצע המחבר. זה כאשר הובא סגנון QS7 האוניברסלי יותר. מספר החלק של ה- ECU שלך נמצא על ה- ECU עצמו. תודה, ג'ייסון א.

היי אקראי. ג'ייסון עובד על הפיתרון. עדיין אין לי את הקובץ שנפתר לביצוע הבדיקה. אני מחכה לארכיון, מרטין

נערך April 2020

היי ג'ייסון, מרטין, תקס, כל כך סדרתי ומספר חלק זהה? מעניין, כיצד אוכל לראות אם יש לי רתמה QS6 או QS7? יש לי בעצמי את חיישן הסוג החדש, עם רתמה שנראית פשוט 2 מחברים מכל צד. אחד מתחבר למתג, השני לרתמת ECU מעניין את מרטין, אנא הודע לי. @jason@ftecu.com כל ETA לקובץ חדש?

הי, אין לי מושג למה אתה מתכוון לגבי מספר סידורי עבור ה- ECU שלך. האם אתה מתכוון שמספר הרישיון מהבהב ל- ECU שלך? מספר החלק שלך נמצא על מדבקה Denso ב- ECU שלך. לרתמת ה- QS שלך יש תווית והיא הייתה אומרת סוג 6 או סוג 7, נשמע שיש לך סוג 7. יש תיקון לתיקון הקובץ הזה אבל הוא דורש שכתוב של התוכנה כדי שתתפקד כראוי. אז הקובץ המעודכן ייצא במהדורת התוכנה. אנו מקווים עד אמצע השבוע הבא, אך שום דבר לא מוגדר באבן שהווירוס הזה מסתובב. תודה, ג'ייסון א.

המספר הסידורי הוא אכן מספר החלק, תודה. אה מגניב, לא ידעתי את זה. כן, הישארו בטוחים! וקח את הזמן שלך, טוב יותר איטי ויפה ממהיר ומלוכלך.

היי ג'ייסון, בבקשה שואל כיצד מתנהל השכתב, יש רעיונות מתי זה ייעשה? יש לי חבר שמחכה בשמחה עד שיוכח שהוא עובד :)

ג'ייסון. קניתי את ה- Qs ב -30 באוקטובר. אני רוצה תגובה מהירה. הייתי מרטין מאוד סבלני

מצטער לומר אבל זה לא נראה מבטיח במיוחד? @jason@ftecu.com האם אתה יכול בבקשה לעדכן אותנו ב"בקשה "זו, שהיא לא בקשה מכיוון שהיא נמכרת לעבודה עם האופניים האלה אבל זה לא, די מפוקפק אם אתה שואל אותי, ממש כמו הסרת תגובות גרועות בפוסטים באינסטגרם עם הודעות טמון בזה. עד היום יש לי יחסי אהבה / שנאה עם מוצרים אלה.

הי, הבעיה היא עם חלק מצוות הפיתוח שיכול לתקן את זה. באופן אישי אין לי עדיין את הידע לתקן בעיה כזו. נאמר לי שזה הבא על סדר היום שלהם להסתיים. אנא היו סבלניים ואנחנו נגיע לזה לעבוד כראוי עבורכם. תודה, ג'ייסון א.

חבר ג'ייסון. אני מצטט את ההודעה של 30 במרץ, אני חושב שמצאתי את הבעיה בקובץ. תן לי לראות אם אוכל לתקן את זה בשבילך אני מצטט את ההודעה של 3 באפריל: אנו מקווים באמצע השבוע הבא, אך שום דבר לא מסודר עם הנגיף הזה. זכור שקניתי מוצר זה ב- 30 באוקטובר 2019. אני מאוד סבלני ואני משתף פעולה במהירות רבה בכל מה שאני מבקש. אני מבקש ממך, אנא פתר את הבעיה. תודה. מרטין.

הי ג'ייסון. בבקשה, עלי לדעת אם הם פותרים את הבעיה. תודה.

הי ג'ייסון. בבקשה אני זקוק לתשובה. אני גם שולח מיילים והם לא מגיבים. מרטין

@jason@ftecu.com @kento_ftecu גם מאוד סקרן לדעת מה המצב, אנא תן לנו עדכון. עבר יותר מחודש. גם אם הוא לא סיים, עדכון סטטוס יהיה ראוי מאוד.

חבר ג'ייסון. אשמח מאוד אם היית עונה להודעות או לדוא"ל שאשלח לך.

ג'ייסון אני צריך תשובה. אם אתה לא מצליח לתקן את זה, תגיד לי ואוציא את ה- Qs ואזרוק אותם לפח. אני רוצה את הכבוד שמגיע לי ואתה צריך לענות לי. מרטין

תשובה תהיה פחות טובה, בלשון המעטה.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

סליחה, הייתי בחוץ למעלה מחודש בגלל COVID-19. צוות ה- dev עדיין עובד כדי לפתור את הבעיה בנושא.

חבר קנטו. אני מצטער לשמוע את הבעיה שלך עם covid-19 אבל לא, אני מבקש ממך בבקשה תתן עדיפות לבעיה זו אני מזכיר לך שקניתי את ה- Qs באוקטובר 2019. הרבה, אבל הרבה זמן חיכיתי לפיתרון.

מדוע האימיילים שלי לא מגיבים (שלחתי ג'ייסון, קנטו ומכירות)? הם גם לא מגיבים לי בפורום. אני מרגיש רע בגלל זה. שילמתי כפול מעלות המוצר שלך עבור מיסים ועלויות משלוח עבור QS חסר תועלת. אני תמיד עוזר לנסות ולתקן את הבעיה. בציטוט של ג'ייסון מרץ: מצאנו בעיה אפשרית בקובץ B34-00 עם חיבור QS סגנון 7 החדש. אם יש לך חיבור QS מסוג 6 קודם, הוא אמור לעבוד טוב לעת עתה. אנו פועלים לתיקון זה. מה קורה שהם לא עונים לי? מה קורה שאינו פותר את הבעיה? כמה חודשים נוספים הם יזדקקו?

סְנוּנִית. שלחתי לך בדוא"ל בבקשה בדוק. תודה, ג'ייסון א.

ג'ייסון. שלחתי לך בדוא"ל בבקשה בדוק. תודה, מרטין ..

מרטין, הבנתי, יחכה לתיקון. תודה, ג'ייסון א.

היכנס או הירשם כדי להגיב.