פורום תמיכה

הרישיון הוא בבעלותי אבל לא מזהה את זה כשאני מנסה פלאש

icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com הודעות: 6Verified User

זה מראה את כל ecu מורשה שלי אבל כאשר אני מנסה לכתוב את ecu זה אומר בבעלותו של משתמש אחר שהוא לי, מה הבעיה?

הערות

• kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com הודעות: 7Verified User

הצטרף למועדון, הולך ביום 5 של מנסה לקבל את זה ECU מחדש הבזיק על האופניים המירוץ שלי עדיין לא מסוגל לקבל אותו לעבודה. לא יכול לקבל אחיזה של מישהו בטלפון ב FT, נראה כמו תמיכה FT כאן הוא להגיב באופן סלקטיבי לכתוב, למרות שיש חצי כמו רבים FT reps בפורומים עכשיו כמו אנשים רגילים. מתחיל לקבל די מתסכל כאשר אני צריך לקבל את האופניים האלה בחזרה יחד לבדיקות לפני המרוץ הבא.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User
    נערך July 2019

האם זה אותו חשבון שבו אתה משתמש? אותו מספר רשיון?

מצטער על העיכובים, אבל אנחנו כבר עסוקים מנסה להשיג את השרת עובד כראוי. בתקווה כי המקלט שלך יכול לקבל את החשבון הועבר אליך בהקדם האפשרי.

• kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com הודעות: 7Verified User

האם יש דרך לעקוב אחר מה הרישיונות מועברים בין חשבונות על סוף החברה? אני יודע שזה לא מעקב בחשבון האישי שלי, אבל לא היה בטוח אם זה יכול להיראות על הסוף שלך. תודה על העזרה בטלפון היום, לא עד מחר מה קורה עם מקלט שלי, דיברתי איתו הערב

כן, העברות רשיון נרשמות, אבל זה מנהל עורפי העסקה זה ייקח קצת זמן כדי לחפור. ההיבט העיקרי של העניין הוא שהרישיון לאיחוד האירופי עדיין בשמו וצריך להעביר אותו אליך.

היכנס או הירשם כדי להגיב.