פורום תמיכה

התוכנה אינה מזהה את הרשיון שלי

icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com הודעות: 6Verified User

התוכנה מראה im מקוון ומראה ecu שלי תחת ecu מורשה אבל כאשר אני מנסה flah ecu זה אומר im לא הבעלים של רישיון ecu, מה אני צריך לעשות כדי לתקן את זה כי כל קווי הטלפון קשורים.

הערות

• pvollmer@cityweb.depvollmer@cityweb.de הודעות: 12Verified User
    נערך July 2019

יש לי את אותה בעיה עם ecu שלי התבקשתי לקנות רישיון חדש. עשיתי את זה וניסה להבהב ecu שלי אבל זה נכשל. אני לא יכול להשתמש ecu שלי מאז מאי. האופניים לא יתחילו עוד בתצוגה. אני פותח כמה כרטיסים אבל אין תשובה ועכשיו, המערכת למטה. אין תמיכה FTECU ואני לא יכול להשתמש באופניים שלי מאז כמעט 2 חודש. עכשיו, הזמנתי לרתום צד אופניים, אבל עבור מבחן נוסף שני רישיונות שלי צריך להיות resetted. היסטוריית ההבזק עבור שני הרישיונות שלי מראה "התרסק".

• kevin.breeden@gmail.comkevin.breeden@gmail.com הודעות: 7Verified User

זה נראה גם הבעיה שלי. הרישיון שלי אומר שזה בבעלות שלי מקלט כאשר אני מנסה פלאש אבל זה הועבר לחשבון שלי על ידי אותו ומציג את הרישיונות שלי, אבל אני לא מסוגל פלאש. אולי מישהו יחליט להופיע ב- FT ולקחת את הטלפון יום שני

• icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com הודעות: 6Verified User

לא בטוח אם יש משהו לעשות עם ftecu אבל אני יודע EPA ירד על כמה חברות כוונון המכונית די הרבה לסגור את התוכנה SCT אלא אם כן ללכת וללכת בכיתה, וזה עדיין רק נותן לך פרמטרים חסרי תועלת לשנות, שום דבר שישנה פליטות, כל כך הרבה דלק תזמון. im מתחיל לצבור ערימה גדולה של תוכנות כוונון תועלת ומקלעים, אני חושב ימי הזהב של כוונון ברחוב הם מעל, רק את השימוש בכביש מקובל לעת עתה.

• icy0069@hotmail.comicy0069@hotmail.com הודעות: 6Verified User

אני כבר היה כבר הלך הדואר עכשיו אם האופניים שלי היה למטה או לא היה גיבוי מאז. אני לא מבין איך כל מידע מראה נכונה וכאשר אני מנסה פלאש זה אומר כי הרישיון שייך im דוא"ל אותו מחובר, כמו שלה כמו חרא פתאום פתאום יש אמנזיה או אלצהיימר.

• kento_ftecukento_ftecu הודעות: 776Staff User

אנא תן לי גם צילומי מסך של הודעת השגיאה או מספרי הרישוי שמופיעים בהודעה. תודה, סליחה על הבעיות שאתה נתקל.

אני מקווה שאתם יכולים לקרוא אותו. דרישת שלום

לידיעתך. בשבועות האחרונים היה לי קשר עם מייק Bienvenu שהיה נחמד מאוד וניסה לעזור. דרישת שלום

היכנס או הירשם כדי להגיב.